Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet ez a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet ez a hirtelen nagy kedvesseg?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú kb.1 éve de sajnos platoi volt..voltunk sokszor nagyon jóban meg volt amikor összevesztunk mint pl. Legutóbb..már épp tovább akartam rajta lépni sikeresen amikoris ramir hogy nem utal és hogy nem haragszik..de ő aTZ hitte hogy nekem tetszik a haverja és olyanokat irkalt hogy csak szóljak neki és segít vele..(persze nekem nem tetszik a haverja) ..most meg mindig hangosan köszön és pacsizik..meg mindig néz és szoktunk dumalni is..ha társaságban vagyok és a többieket is ismeri csak nekem köszön..mi lehet ez a hirtelen fura viselkedés?
2013. ápr. 22. 17:34
 1/1 anonim válasza:
azok alapján amiket leírtál szerintem simán vagyok olyan kapcsolatba ,hogy nyugodtan rákérdezz :))
2013. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!