Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Miért neveztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Miért neveztek ribinek meg minden egyébnek és szidtok egy lányt azért mert nem akar veletek lefeküdni, meghúz egy határt?

Figyelt kérdés

Biztos azt hiszitek, hogy a kérdés kiírója lány, pedig férfi vagyok.


Annyiszor hallottam már, meg olvastam neten is, hogy ha egy lány egy kis flörtben benne van vagy akár csak kedves, barátságos, de egy ponton leállít, mert nem r*banc, van benne annyi, hogy nem akar azonnal szexelni, éppen akkor hordják le mindennek, hogy mekkora k*rva, milyen hülye, stb…


Miért hiszik azt egyesek, hogy egy kis csábos viselkedésnek vagy akár csak kedves stílusnak is a vége az kell, hogy legyen, hogy a lány le akar feküdni velük?

Ennyire keveset tudnak a nőkről?


A másik meg, hogy még ha csók meg puszi vagy ilyen nagyon laza dolog van is, az sem jelenti azt, hogy ágyba akar bújni?


A nőknek, legalábbis aki nem r*banc, nem minden egyenes út a folytatáshoz, nem előszobája a szexnek.


Az, hogy meghúz egy határt, épp, hogy azt jelenti, hogy van benne tartás és ezért kell lehordani mindennek.


Ha rögtön odaadja magát, akkor normális lány, akkor nem ribi, ha nem adja, akkor mindenféle ócska ribi?

Nem sántít így ez egy kicsit?


Ami különösen bunkó és gusztustalan, hogy az arcába vágva.


Engem is állítottak már le, persze, ha hagyta volna magát, tőlem is haladhattunk volna tovább is és persze, hogy nem esett jól.


De aki igazán férfiként tud viselkedni, az ezt normálisan kezeli.


Persze volt olyan is amikor lett folytatása és tényleg csak felvezető volt a csábító stílus meg a csók. De mondjuk azok a lányok nem is igazán kellenének tartós kapcsolatra.

(Persze volt komoly kapcsolatom is, meg laza is, nem csak az ilyenekre hajtok, csak volt már, hogy becsúszott ilyen is. :P )


De ami tényleg nagyon alja, amikor nem akar leállni, utána még erőszakosan is próbálja és ha úgy sem, akkor meg mindennek lehordja.


Különösen a fiatalabb lányoknál, akik szeretnek, szeretnének lassan haladni és nem azonnal mindent.


Ezek a férfiak ennyire nem tudják, hogy a nőknél nem minden a szexről szól vagy ennyire lúzerek és kielégületlenek?


Ja és most nyilván nem arról beszélek, amikor a csaj bunkózik, meg szándékosan, nyíltan úgy csinál mintha szexelni akarna, közben csak szívat és hülyét csinál valakiből.


Elsősorban férfiak véleményét várnám!



2013. ápr. 20. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a kérdezőnek van igaza :(


F

2013. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 The Other ***** válasza:
41%

#9-es kommenthez:

Azt feltételeztem, hogy jobban megy ez elvont gondolkodás. A kávégép csak egy metafora volt. Azt akartam kifejezni, hogy a viselkedéssel bizonyos elvárásokat ébreszt az emberben, majd derült égből villámcsapásként éri az egyént a felismerés, hogy bizony szórakoznak vele. Írhattam volna egy buszt is, amire ki van írva egy úticél, felszállsz és elindulás után derül ki, hogy 200km-es kitérővel megy. Ismétlem, arról van szó, hogy SZÁNDÉKOSAN MEGTEVÉSZTŐEN viselkednek az ilyen szűzk*rvák. Azt is ismétlem, hogy nem általánosságban a nőkről/lányokról van szó, csak egy kis részükről, azokról akiket te említesz!


Kb. 2 hónapja hozott össze a sors egy ilyen ronggyal. Elmegyek egy egyetemi szórakozóhelyre, magától(!) odajön egy csinos, kedves lány, beszélgetünk, táncoluk stb. Az "egész estét" (ez esetben kb. 4 órát: éjféltől zárásig) vele töltöm, majd mikor elindultunk a taxihoz, akkor felvettem neki, hogy találkozhatnánk a közeljövőben (vagyis szó sincs egyéjszakásról). Erre közli, hogy X éve már van barátja, akivel jól megvan (és kiderítettem, tényleg van) és nem akar semmi folytatást. Mondjuk, ezt említhette volna 3 órával korábban is.

Így külső szemlélőként biztos gondolod, hogy ezzel még nem történt semmi vészes, de ha azt is hozzáteszem, hogy 2-3 havonta van csak alkalmam kimozdulni és ismerkedni, és egy ilyen alkalmat teljesen elb@sztam egy ilyen szűzk*rva szórakoztatására, akkor hátha megérted, hogy miért lettem kicsit pipa.

És ismétlem, ez a csaj nem csak flörtölgetett, hanem szó szerint tapadt, de azt is olyan rafinált formában, hogy kijátszotta a "r*banc szűrőt".

2013. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Tetejében még le is húznak. Na nem engem, ellenben amúgy igen okos haveromat(?) - legyen inkább távoli ismerősöm, nem sűrűn beszélünk - rendszeresen.


Azok a csajok akikkel jóban van rendszerint "elvesztik a tárcájukat" hogy a balek jóhiszeműségét kihasználva szerezzenek egy kis plusz pénzt. Az a balek meg még ad is nekik...

2013. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!