Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatszerzés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatszerzés miatt összejönni valakivel?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és eddig egy fiúval csókolóztam, barátom még nem volt. Most van egy srác, tetszik nekem, én is neki. Neki már több barátnője is volt, bőven van tapasztalata. Jó vele, alakul a kapcsolatunk. Én tudom hogy nem ő lesz az "Igazim" ezt már most érzem, de jól elvagyunk. Gáz ha így összejövök vele? Tapasztalatszerzésnek fogom őt fel.
2013. ápr. 20. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz! :) Hajrá! ;)

24N

2013. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
nem gáz,figyelj,egy nő életében 20tol 30éves koráig biztos van 10férfi nem lehet mind az igazi,de attol még lehet jó velük,
2013. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőként mondom neked, hogy gáz. Semmi értelme.
2013. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!