Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább, legyen folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanker kérdése:

Hogyan tovább, legyen folytatás?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, és engem az idősebb nők érdekelnek, eddig kevés sikerem volt, de pár hete megtörtént az amire ott akkor nem számítottam, buszmegállóban találkoztam egy 40 éves nővel, azóta többször is megtörtént és az ismerkedésből kiderült, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak :) csak az a helyzet, hogy most végzem az iskolát, és félek lehet soha többet nem találkozunk, de nem szeretném ha annyiba maradna, mert a Sors adta Őt, mint ajándékot :)

normális válaszokat, véleményeket várok, köszi


2013. ápr. 20. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne?

De én inkább csak dugást tudok elképzelni a helyében Veled. Amennyiben ez neked elég, akkor király úton jársz :D

2013. ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatoknak szerintem komoly jövője nincs :/ a fia lehetnél. Alapból nem baj ha vonzónak találod az idősebb nőket, de gondolj bele hogy te 50 éves vagy, akkor ő már 70 és a halál közt. Tudom ez még távol áll, de az ilyesmit sem szabad figyelmen kívül hagyni.

Mindenesetre kalandozásra jó.

2013. ápr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max k*rogassad,komolyabbat ne tervezz vele
2013. ápr. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Saffet válasza:
Szép dolog a szerelem, meg a kor sem számít... elvileg. De.. egy 40 éves nőnek már igénye lesz majd gyerekre, el kell tartani, stb.. ezek persze szélsőséges példák de akármilyen érett vagy előbb-utóbb előjön a korkülönbség adta hátrányod, és nem leszel "elég". A másik, meg az, hogy ha összejöttök mindekitől azt fogod hallgatni, hogy anyád lehetne, stb és ezt szerintem ő se fogja bereszkírozni. Szex? amíg benne van és nem bántod meg vagy te nem sérülsz lelkileg addig élj a lehetőséggel de szerintem max csak kalandnak fog elmenni. De sok sikert :) :D 21/F
2013. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, tanár diák kapcsolat. 24 évvel idősebb nálam, én 22 vagyok. Éssh.. hát az a helyzet, hogy ő már nem fog neked gyereket szülni.. Rádásul mire te 40es éveidet járod, ő már közel lesz a 70hez.. nem éri meg hosszútávon :( akár mennyire is szereted..
2013. ápr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!