Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudjak elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjak elfelejteni valakit, akit minden nap látok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú az iskolából, és szeretném elfelejteni, mert semmi esélyem nála. Sehogy nem megy, mert mindig arrafelé van, ami már a megszokott helyem, meg amúgy is egy iskolába járunk. Szinte kikerülhetetlen. Mit tegyek? Kérlek normális válaszokat, nem fogok tudni iskolát váltani.

2013. ápr. 17. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezesetben sehogy. Nem elfelejteni kell, hanem megszokni a látványát.
2013. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel letettél róla biztosan meg volt erre a konkrét okod. S ha már ez meg van, akkor csak körül kell nézned, hogy mennyivel jobb srácok vannak még, esetleg olyan is aki eddig fel se tűnt, hogy keresi a társaságod.

De akár találhatsz újabb "Jó" helyeket is a suliban, ahol esetleg jobb dolgok történnek mint az eddigi helyeken.

2013. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mért nincs esélyed?
2013. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 év van közöttünk az ő javára...
2013. ápr. 17. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
3 év nem sok, bár attól függ, hány éves vagy.
2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14. Lehet nevetni... Nem szerelmes vagyok belé, meg sem közelíti a szerelmet, csak tetszik. Szokott nézni, meg én is őt, de mikor nevet a közelemben, egyszerűen úgy érzem, mintha rajtam nevetne. Közben pedig szerintem azt sem tudja ki vagyok. Egyszer vagy kétszer beszéltem vele egy nagyon keveset facebookon, de nem keres egyszerűen, nyomulni meg nem szeretnék. Meg amúgy is félek, hogy mi van, ha nem bunkó, vagy teljesen más, mint, amilyennek elképzelem. :(
2013. ápr. 18. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Szemelj ki másik fiút :)
2013. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy csukd be a szemed.
2013. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sztem egyszerűen próbáld elterelni róla a figyelmed legyél a bnőiddel szórakozzatok stb.:D és sztem azt várd h te tetsszél meg először vkinek ne fordítva!:S mert az rosszabb ha nincs nála esélyed és nem tudsz kiábrándulni belőle://
2013. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!