Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, milyen haj tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen haj tetszik a legjobban egy lányon?

Figyelt kérdés

Úgy értem inkább a kiengedett, a copf, konty....stb, szín, hossz.

Kérlek kort is írjatok:)



2013. ápr. 16. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
amibe bele tudok túrni szex közben ;)
2013. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
A sajátom. Kort.
2013. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszú kiengedett, színre barna fekete szőke szőkésbarna
2013. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú haj, mindenképp kiengedve vagy esetleg copfban (a kontyot nem szeretem, mert elrejti a szépséget a hajban).

Mindegy, hogy göndör, hullámos vagy egyenes, mutasd meg a világnak!

És lehetőleg ne festett legyen, mert az sok fiúnál kiábrándító picit (nem természetes), főleg akkor, ha nem egyszínűre van befestve...

24/F

2013. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sanker ***** válasza:

hajszín szerintem mindegy, mert nem befolyásolja a szépséget, viszont a formája igen, nekem is a hosszú haj jön be, valamint a feltűzött haj szexi, mikor látható a nyak, és aztán jöhet a nyakcsók amit a lányok is kedvelnek

21/F

2013. ápr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!