Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tartom furcsának és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom furcsának és hihetetlennek, hogy a csajok nem tudnak vonzódni egy alacsony, alig 50-55 kilós fiúhoz?

Figyelt kérdés
Én szeretek vékony és könnyű lenni, de hát a csajok inkább valami mackós hapekra vagy kigyúrt gyerekre vágynak, bár lehet az a bajuk, hogy alacsony vagyok, talán, akkor sem értem én ezt. Én szerintem az az egészséges, ha valaki vékony és nem az, ha mackós meg kigyúrt, mű.
2013. ápr. 15. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem,rajtad kívül még vagy napi húsz-harminc óbégató kérdésfeltevő problémázik ezen rendszeresen.Talán a hozzáállásotokban kéne keresni a hibát.
2013. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Azért nem vonzódnak mert

"A lány szíve nem csitulhat el

A lánynak bizony hogy EMBER kell..."

csak hogy nagyoktól idézzek. Egy lány milyen védelmet várhat egy olyan fiutol aki vasággyal együtt 60 kiló? :)

2013. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ivilicious ***** válasza:
73%
hát nemtudom, én nem érezném magam nőnek egy 50-55 kgos pasi mellett
2013. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én el nem tudnám kepzelni,h olyannal legyek aki 55kg.Semmi férfias nincs benne már bocs.Igenis jól néznek ki a nagydarabok,ilyen egy igazi pasi,egy nő ilyen mellett érzi biztonságban magát!
2013. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első. "Nem,rajtad kívül még vagy napi húsz-harminc óbégató kérdésfeltevő problémázik ezen rendszeresen.Talán a hozzáállásotokban kéne keresni a hibát."


Nyilván ha sok ember vergődik ugyan amiatt akkor nem bennük keresendő a probléma gyökere. Igenis ez a helyzet.

De mint ahogy a 3. leírta, hogy érezhetné magát egy nő biztonságban, egy nyikhaj mellett? Abszolút nem férfias. Amióta világ a világ a férfiassághoz hozzá tartoztak ezek, amiket te is leírsz. Legyen vagy egy nagy mackó, vagy egy izmosabb atléta. De ugyan ez elmondható a női ideálokról. Az évezredek múlásával csak annyiban változott náluk is a helyzet, hogy a molettebb kivitel talán kevésbé népszerű.

De rátok visszatérve. Képzeld bele magad a lányok helyzetébe és rájössz, hogy te is ugyan úgy néznél az ilyen alkatra, mint ahogyan ők teszik.

2013. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy olyan pasi, aki súlyra kb akkora (lehet, még kevesebb is), mint én, az számomra nem vonzó. Ilyen alapon akármilyen lánnyal összejöhetnék, mert ez a súly, és gondolom, ez alapján az alkatod is, meglehetősen nőies lehet. Én a kapcsolatban igenis szeretném érezni, hogy én vagyok a nő. Nem egy kisfiú anyukájaként, hanem NŐ-ként.

Amúgy, az egészséghez sok minden hozzá tartozik. A vékonyság elérhet bizonyos egészségtelen határokat, és a kigyúrt sem feltétlenül mű vagy egészségtelen. A mackós meg... Az megnyugtató és kedves, és igenis lehet egészséges az is.

2013. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi férfiasat nem találok egy 55 kg-os fiúban. Hogy tudna ő a FÉRFI lenni?
2013. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves. Ha 50kg-s vagy 14évesen, akkor oké :) Viszont, ha 30évesen vagy 50-55kg és nem zsoké vagy, vagy 140centi, akkor az gáz. A férjem 170cm és 63kg, és ő épp jó, de ha vékonyabb lenne, attól félnék, hogy kettétörik alattam, mert én vagyok 53kg..
2013. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyúrjá vazze.

Mellesleg te vonzódsz a 80-90 kilós nőkhöz?

2013. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Figyelj 190 cm magas vagyok,80KG,és én hozzám se vonzódnak a csajok, vagy lehet nem veszem észre.Én inkább azt látom hogy az ilyen alacsonyabb,sovány srácokhoz vonzódnak jobban.Akik rózsaszínű póló,csőgatya,akik egész nap feszengenek a plázába, parkba meg itt-ott.
2013. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!