Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elcsábítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani?

Figyelt kérdés
van egy pai akivel 1,5 évig voltam együtt. Nem jártunk csak együtt voltunk. Most van egy bnője, de vhogy csak eltunám csábítani, nem? már csak bosszúból is amit tett velem:'(
2008. jún. 13. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem jártatok, csak "együtt voltatok", akkor tehát gyakorlatilag nem ígért neked semmit, akkor mit bosszulsz meg?

Ha másfél év alatt nem tudtad elérni, hogy együtt járjatok, akkor az most sem fog sikerülni. Ha elcsábítanád (egy éjszakára) akkor sem tolnál ki vele, mert az csak jó szex lenne neki. Ráadásul ha elcsábul, akkor még a bartánője miatt semm lenne lekiismeretfurdalása, hiszen ha lefekszik mással (veled) akkor nem is szereti a csajt.


Ezzel csak a jelenlegi bartánőjének okoznál fájdalmat, nem a pasinak, de amúgy szerintem valószínűleg el lehet csábítani, hiszen pasiból van...

2008. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus hülye női gondolkodás, már ne haragudj!

Nem értem, hogy miért kellene tönkre tenni egy működő kapcsolatot. Ha másfél évig nem akart tőled semmit, annak talán megvolt az oka!

Petranova

2008. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szétszednél egy kapcsolatot?

vegyél fel tundrabugyit azzal tuti siker :)

2008. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!