Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, hogy "meghódíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "meghódítani" egy nőt?

Figyelt kérdés

Mármint mikor befejezett egy hódítás? Lehet egyáltalán befejezett, hogy egy lányról elmondhatja az embert, "Őt meghódítottam"?

Mit értenek a nők az alatt, mint elvárás, hogy "hódítson meg a pasi"?


2013. ápr. 11. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokak szótárában a behódolással egyenlő, pedig nem!
2013. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mai értelemben a megdugni szinonímája.
2013. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem is az első szex jelenti ezt a fogalmat.
2013. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti, hogy teljesen behálóztad vagyis a nő tökéletesnek lát önmaga számára egy kapcsolatba

meghódítani lehet egy nap alatt és örökké minden nap lehet hódítani önmagaddal

azt értik az alatt, hogy a pasi tegyen meg mindent a nőért és ne a nőnek kelljen ezt megtenni

ezt nagyon sokan elvárják a pasiktól.

2013. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

Ez igazából a szerelmi kódneve a seggnyalásnak, könyörgésnek, pitizve puncsolásnak, hogy te bekéredzkedsz az ő bűvkörébe. Ez egy olyas valami, mint amikor a csöves nagy szentséges kenetteljes pofával megy ,hogy szánd meg egy kis alamizsnával a jóembert.

A nők ugyanígy viselkednek a pinájukkal, mintha valami kiérdemelni való "alamizsna" volna a sok éhes faszjancsinak. Mintha ez valami olyasféle érték volna, amiért háborúzni, versengeni kéne a sok marhának....hogy utána rántassz rajta egy párat,és rájössz,hogy ez a nuni nem is olyan nagy show mint amilyennek eladta magát... Főleg ha a smink is lekerül róla.

Pedig egyesek eléggé szeretik rázni a pichájukat.

Általánosságban erről LEHET szó. Nekem meg ez nem tetszik.

Nem pitiznék egy nőnek sem, mindig is alattvaló rabszolga szituációnak éreztem. Nemesebb fizetni a szexért, én ezt vallom, és leszarom! ha te nem így gondolod.

2013. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hyatt ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló kicsit el van tévedve... bár biztos van olyan nő is akinél ez működik nem kétlem.


Meghódítani valakit annyi mint megmutatni neki hogy te vagy a jó választás. Megbízhat benned, felnézhet rád. Megnevetteted, elbűvölöd ha rossz kedve van felvidítod. De legfőképpen: olyan értékeket mutatsz felé, amiket ő tisztelni és szeretni tud.


Egyik ilyen érték hogy te meg mersz lépni olyan dolgokat a kapcsolat felé, amiket ő is meg szeretne, de a túlgondolkodás visszatartja. Szeretjük túlgondolni a dolgokat. Te a lökhárítókat bámulod még csak - mikor mi már azon agyalunk, hogy ezzel a sráccal mit lehetne kezdeni egy unalmas péntek délután.


Vagy ha már ott van mellettünk és ismerjük, nagyon sokszor ott van bennünk a jó öreg: "mi van akkor ha félreértem és ő nem akarja..."

Vagy amikor félszegen megkérdezi, hogy lenne e kedvünk járni vele és nekünk lefut egy kb random generált program az agyunkban (minimum 5000000000000000 soros) aminek a végén kb 1 esély van az okéra és 50 másik arra hogy ezt most elhárítsuk mert ki tudja... nem jó a horoszkóp, nem jó az idő, nem jó a cipőméret...bármi.


A pasi akkor hódít ha ezeket át tudja ugrani, személyes varázsával be tud vonzani. Ha nem lehet megfélemlíteni és nem tudom megsebezni akkor, amikor még nincs közöttünk semmi. Ezt legjobban úgy tudnám jellemezni neked, hogy - én úgy gondolom - ha egy férfit, mindenféle különösebb ismertség és kapcsolat nélkül képes vagyok megsérteni akkor ez az ember nem élne túl velem egy együtt töltött közös órát.... például.


De neked is biztosan vannak olyan gáz tulajdonságaid amiknek meg kell felelnie a lánynak akivel leállnál. Téged is meghódít valamivel a lány. Nem?

Nektek a szép külső kell nekünk meg, hogy a szeszélyeinknek megfelelj...


/kegyelemszex nem játszik, a nyalókák pusztuljanak :D/

2013. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!