Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy 2 éve még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 2 éve még elhittem hogy van lány, akinek tetszhetek külsőre, most meg már a béka feneke alatt az önbizalmam és bűnrondának érzem magam, aki tuti nem tetszik egy csajnak sem?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan ronda voltam akkor is, tudtam én ezt akkor is már, de mégis volt valami remény, bizakodás, optimizmus bennem, mosolyogva indultam neki reggelente és tényleg volt, hogy lányok szemeztek velem, néztek buszon, most meg szintén van, hogy szemeznek néznek csajok, de már csak azt látom, hogy fúj, de ronda vagyok, biztos azért néz. Nem tudom mi történik velem, de érzem, hogy egy ideje csak süllyedek a mélybe.
2013. ápr. 11. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Elfogyott az önbizalom. Vannak rá módszerek hogy visszanyerd.
2013. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha azt nézzük, hogy két éve minden hétvégén csajozni indulok és egy csaj sem jelzi a hű, de jó, hogy leszólított ez a srác dolgot, talán érthető, ha megtörtem.
2013. ápr. 11. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hany éves vagy?.Próbálkozzál többet.
2013. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2013. ápr. 11. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Rájöttél hogy az élet nem egy mese vagy egy akciófilm ahol a főhős beleszeret a szexi főhősnőbe és élnek míg meg nem halnak.
2013. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hunbaloo válasza:

Ne tojj be, sokan vannak így (a fiatalok 90%-a).

Azt hiszem, a Shop Stop 2 című filmben mondanak egy nagyon okos dolgot: minden szép lány egy ronda ürgénél állapodik meg végül, mert rájönnek, hogy a kinyalt, helyes srácok nagy része kretén. Ha úgy érzed, hogy ronda vagy (ami egyébként szerintem marhaság, egyszerűen csak akut önbizalomhiányban szenvedsz), akkor gondolj erre.

Egyébként egy jó példa arra, mennyire nem a külső számít: egy közeli barátom a világ legcsúnyább kamasza volt, mégis imádták a csajok. Ha elküldték a fenébe, nevetett rajta, azt mondta, hogy ez az egész lényege. Hogy ne vedd halálosan komolyan a dolgot. :)

2013. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!