Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy idősebb pasi, aki rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy idősebb pasi, aki rám hajtott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hapsi, aki 29 éves, rám hajtott. Én 18 éves vagyok. Igazából nem jön be külsőre, de mégis a stílusa az megfog. Mármint tök jól elbeszélgetek vele hetek óta órákon át, késő éjjelig is. De külsőre tényleg nem.

Azt mondta, hogy találkozzunk. Személyesen még nem ismerjük egymást, csak Facebookon keresztül beszélgettünk. Igazából nem tudom, mihez kezdjek. Elég béna dolog, de remélem, érthető. Tartanom kéne a dologtól vagy nem?


Várom a válaszaitokat! Köszönöm!


18/L



2013. ápr. 7. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
hajtsd el
2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából ezeket gondolkodás nélkül lepattintom, meg nem írok vissza, meg ilyenek. De ő valahogy más, tök jól elvagyok vele. :S
2013. ápr. 7. 16:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? A kora, vagy az hogy külsőre nem fog meg (kép alapján)? A korkülönbség nem sok, lehet élőben meg a kisugárzása is megfogna.
2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem tud jobbat többet modnani, mitn egy 24-25 éves ami inkább a korosztályod, csak öket mitn modntad gond nélkül lepattintod.

igy Valami más lehet a háttérben ami megfogott téged benne. Innnetöl már csak mérlegelned kell. :)

2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy extrém amit írok ,de én a barátnőmet az iwiwen ismertem meg teljesen véletlen .Már 3 éve vagyok vele együtt és minden percét élvezzük.Köztünk 38 ! év a körkülönbség és nem 11.Véleményem szerint nem a korkülönbség vagy a külsö számít.Találkozz vele ,nem veszthetsz semmit,élőben más mint a chatelés meg a skypeolás.Ez tapasztalat !
2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Add oda neki magad. Legyen egy jó napja a pasinak.
2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A korával én úgy gondolom, nincs is akkora hatalmas nagy probléma talán. Külsőre az, ami nem annyira nyert meg képek alapján. Meg azért szerintem öregebbnek is néz ki a koránál, képeken legalábbis mindenképp :S De még chatelésből is lejött, hogy laza. Meg hát a beszéde is, mert rádiós. Szóval értitek:) És kétségben vagyok, hogy találkozzak-e vele. Mert valami mégis kíváncsivá tett.

Igazából az ilyen 30 fölöttiek szúrnak ki mindig maguknak... :') Azokat szoktam lepattintani.

Na, gratulálok, #5-ös! :) Egy próbát lehet, hogy tényleg megérne:)

Nem az a cél, kedves #6-os. Akkor leállítom...

2013. ápr. 7. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy találkába nem halsz bele :) Mert tudod, a képek általában nem adják vissza az embert úgy igazán. Élőben rám is rám mondják, hogy csinoska vagyok, 10es skálán 8 a minimum, amit megadnak, de képeken 10ből jó, ha 4re pontoznának :D Rettenetesen nem vagyok fotogén... És amúgy, azért a külső nem minden- lehet, hogy képek alapján nem fogott meg, de élőben azért egészen más az ember- kisugárzás, a mozdulatai, stb.


Volt már, hogy találkoztam pasival (nem eggyel), aki a képei alapján igen jól nézett ki, aztán élőben meg... De a fordítottjával is volt már dolgom :) És mint mondtam, egy találkába nem haltok bele :) Csak egy élőbeni találkozás után tudsz ténylegesen és okosan dönteni.

2013. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves utolsó! :)

Többen mondták a baráti körből is, hogy egy találkozó még nem jelent semmit. Ki kell próbálni, max. beintek neki, ha utána is akar valamit :)

2013. ápr. 7. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd magad:D
2013. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!