Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a lány, én is neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a lány, én is neki, de ez nem ilyen egyszerű, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vasárnap este először mentem fel chatroulettre és találtam egy magyar lányt, ő írt rám előbb. Ismerkedtünk, nagyon értelmes és szép lány.


3 órát camoztunk, ezalatt megadta a facebook profilja linkjét, azaz én kértem el. Rengeteget mosolygott, megnevettettem sokszor. Ezután 2 órát chateltünk facebookon. Kedveskedett nekem, hogy milyen szép a hajam és menyire tetszik neki, hogy mennyire őrült, hogy megismerhetett. Télleg, olyan kapocs alakult ki közte és köztem, mint még egy lánnyal se neten.


Elmondta pár titkát, én is elmondtam neki.


Tegnap este rám írt és beszéltünk 4 órát, megnéztünk "közösen" egy romantikus filmet, de azt mondta csak miattam nézi meg, mert én kértem. Ezután éjjel 2-ig beszélgettünk és ismerkedtünk továbbra is. Mondta, hogy meséljek magamról, mert nagyon érdeklem őt .


200km-re lakik tőlem a lány


A probléma az, hogy 9 hónapja van neki barátja és tegnap is egy közös átkarolós képet tett fel magukról, tehát tuti, hogy még mindig szereti, de akkor miért velem beszélget neten sok sok órán keresztül? Nekem is tetszik ő, sőt lehet, hogy a tegnapi beszélgetés során bele is szerettem egy kicsit.. Mondtam, hogy ha gondolja, akkor írjon ma is, mert örültem, amikor tegnap rám írt. Elbúcsúzni pedig úgy 10 percig tartott..


Mit tegyek szerintetek?


17/f



2013. ápr. 2. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Te akartál megnézni egy romantikus filmet? Tényleg? Amúgy meg hagyd, szerintem csak barát vagy neki, főleg, hogy van barátja. Oké, ez így hülyén néz ki leírva, de érted.
2013. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Gondolj bele, ha szakítana az otthoni barátjával, és össejönne veled, gyakrabban látná a VP-jét mint téged!
2013. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. igen, miért?

2. igazad van, de elbűvölt a kisugárzása

2013. ápr. 2. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

"A probléma az, hogy 9 hónapja van neki barátja és tegnap is egy közös átkarolós képet tett fel magukról, tehát tuti, hogy még mindig szereti, de akkor miért velem beszélget neten sok sok órán keresztül?"


Mert egy olyan nő, akiből 12 1 tucat és akivel egy értelmes férfi, ha stabil kapcsolatot akar, nem kezd, mert hamar ő is a másik fazon sorstársává válik, akit kirakott fotón a csaj.

2013. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elkell felejtened ezt a lányt ://


Jobb ha már most nem beszélsz Vele, később nehezebb !!


A leírtak alapján nagyon aranyos lehetsz :)) Biztosan találsz más lányt, akit hasonlóan megkedvelsz, megszeretsz és nem lesz foglalt !!


:D:D

2013. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez mind szép, meg aranyos, de szerintem felejtsd el! 200 km-re lakik és nem hiszem, hogy miattad fogja kidobni a barátját, aki ott van a közelben. és hogyha a barátja mellett más fiúkkal szórakozik, akkor ezt melletted is megcsinálhatja nem? jó lehet, hogy nem, de akkor is hagynod kéne 17L
2013. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!