Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kapcsolatban mennyi idon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

>>|BEAN|<< kérdése:

Egy kapcsolatban mennyi idon belul tanacsos megesnie az elso csoknak?

Figyelt kérdés
Kort,nemet,irjatok!+ hogy nektek mikor hogy volt...
2013. ápr. 2. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:

4 órán belül megvolt

22F

2013. ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem időhöz van kötve...... akkor fog megtörténni , amikor meg kell történnie. Lehet búcsúzáskor fog megtörténni. ne félj tőle mert jönni fog és tudod majd mikor kell.
2013. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legelső találkozástól kezdve maximum igen, 4 óra.
2013. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne is hittem hogy egy mogottem levo bokorbol elougrik eg stopperes urge es megbirsagol hogy nem smacizok.... csak hogy mikor szoktak.. mennyi ido utann ciki hogy nem volt meg?
2013. ápr. 2. 00:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne gúnyold a rendszert, mert pórul jársz!
2013. ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

??

Nekem először volt mindig csók, utána kapcsolat.

2013. ápr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A korotoktól függ.. mi a 11.napon..:)
2013. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de alapból egy kapcsolat testi és lelki dolgokból áll, szerintem emberek nagy része a csóktól számítja a kapcsolat kezdetét.
2013. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!