Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar?

Figyelt kérdés

Én most 13 vagyok, mindjárt 14. Bejön egy lány az egyel felettünk lévő évfolyamból. Ő 14, mindjárt 15.

Jól elvagyunk, és sokat beszélgetünk, de vanpár problma.

MSNen ilyeneket ír, hogy bejössz, járunk? Mondom: Járjunk? Erre ő: Ja nem, csak jó tudni, hogy veled is járhatnék...

Ő minden második srácot cukinak tart a suliban. Szerintem csak játszadozik velem, ahogy mindenki mással is. Vagy nem? HELLLP!!!


2007. szept. 14. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, vannak ilyen lányok az biztos. Nem túl szerencsés helyzet. Ha neked bejön, akkor ne várdd meg amíg belezúgsz, és ne próbálj előtte összebarátkozni vele, mert akkor örökre a "barát zónában" maradsz, és jön majd a legyünk csak barátok duma. Hívd el egy randira. Mit tudom én, kérdezd meg, hogy szereti a forró csokit? Ha azt mondja igen, kérdezd meg, hogy mikor inna veled egyet?

Vagy ha akarod ki is ejtheted a szádon, hogy randi. Gyere el egy randira. Ha nemet mond, legalább tudod, háányadán álltok. Ha igen, akkor már csak jobb lehet a dolog.

De mindig egyenes választ követelj. Ne hagy hogy mellé beszéljen. A lényeg a magabiztosság és a határozottság. Ne legyél se túl nyálas, se túl bunkó. Ha elég határozott a fellépésed, akkor nem fog kitérő választ adni.

Csak tökösen!

Albert

2007. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hát keressél már magadnak egy normális lányt, mert ez nem az. Tuti, hogy csak játszadozik veled.

Biztos van a környezetedben olyan, aki megérdemli, hogy vele foglalkozz.

Nem ártana, ha egész életedben kerülnéd az ilyen lányokat, aki "minden második srácot cukinak tartanak"!!!

2007. okt. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rita (aki nekem tetszik és osztálytársam) mindenkivel tök cuki, de velem valahogy mégcukibb. Viszont én is azt érzem, hogy csak játszik velem. De mivel beleszerettem, ezért harcolok érte.
2007. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez a lány csak játszik veled és egy egoista ez lol h jo tudni h veled is járhatna.nem akar ő semmi komolyat sztem tőled inkább keress egy aranyosabb kedvesebb lányt
2007. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele hogy nem kaphat meg mindenkit, mert attól, hogy nőnek született, és a jó anyatermészet megajándékozta egy testtel (amiért gyanítom a nem elhanyagolható női gondok mellett nem kell semmi extrát letennie az asztalra), még nem istennő. Egy külsőtől nem lesz egyéniség, egy jó stílus sem ellensúlyozza ha valaki alapvetően nyominger gondolkodású, és ha már eleve úgy indít az életben, hogy mindent tálcán kínálnak neki, lehet sosem tudja meg milyen igazán megdolgozni valamiért vagy valakiért. Szard le, ezzel máris megspóroltál magadnak egy csomó felesleges energiát, jobb esetben még lehet el is gondolkozik magán ha leesik neki a dolog, bár amíg mindig van kihez fordulni hízelgésért, addig egy hülye liba marad.
2010. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!