Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a srácot? Nehéz esetnek tűnik.

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok már tini, volt már dolgom pasikkal, de most patthelyzetben vagyok, úgy érzem. Nagyon tetszik egy srác, de nem tudom mit tegyek, hogyan közeledjek. Még korábban kinéztem őt, beszélgettünk is kicsit (ilyen sulidolgokról) de aztán valahogy elfelejtődött a dolog, jött a nyár. A napokban viszont ismét láttam, és megint felerősödött bennem, hogy meg szeretném szerezni. Bejelöltem az egyik közösségi oldalon, vissza is igazolt, közös ismerősöktől szereztem pár infót róla. A baj az, hogy spontán nem tudunk összefutni, mert ő már lassan végez a tanulmányaival, nincsenek már kötelező tárgyai, amire be kéne járnia, tehát a folyosón összefutás, közös órák kilőve. sokak szerint szép lány vagyok, de most érzem igazán, hogy mennyire nem megyek ezzel semmire. msnre nem merem felvenni, szerintem az túl nyomulós lenne, meg félek, hogy leégetem magam és rajtam fog mindenki röhögni, mekkora lúzer vagyok:S egyébként nem vagyok egy parázós típus, de most olyan kis félénk nyuszinak érzem magam. jól jönne valamilyen tanács, javaslat, hogy mit tegyek ebben a helyzetben? fiúk, lányok is írhatnak, szívesen veszek minden tippet!
2009. szept. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Na pont én is így voltam egy fiúval, ritkán futottam vele össze, nem volt alkalmunk beszélgetni, viszont nagyon bejött nekem. Ugyanúgy bejelöltem egy ilyen oldalon, vissza is jelölt, és ennyi. Nem történt semmi. Kérdezgettem embereket, mit tegyek hogy közelebb kerüljek hozzá, elmondtam a szitut, hogy ritkán látom, és azt tanácsolták hogy vegyem fel msnre, ez az egyetlen módja annak hogy ,,tuti beszélgethesünk". Húztam a számat, én is így voltam vele mint te, féltem a leégéstől, meg hogy mit gondol rólam, de aztán a vonzalom erősebb volt, így felvettem! Először én írtam rá, aztán minden alkalommal ő! A harmadik msn-es beszélgetésünk után pedig már itt állt a kocsival a kapuba... :))
2009. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)

bennem is érik már a gondolat, hogy felveszem msn-re, de még gyűjtögetem az erőt:)

köszi a választ!

2009. szept. 19. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel msn-re! Ott egyszer-kétszer elbeszélgettek. Abból már le tudod szűrni, hogyan viszonyoul hozzád, aztán meg jöhet a valódi randi. Csak vigyázz, nehogy minden felhozható témát kibeszélj msn-en!! Hagyj vmit a valós talira is! :)
2009. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mindenképp vedd fel msn-re! ez legyen az első lépés :)

nem kell attol félni hogy mit fog gondolni, örülni fog neki hogy felvetted, hidj nekem :)

2009. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Áhh, azóta már finoman lerázott.. iwiwen levelezgettem vele és nem igazán vevő a dologra:S mondta valaki, hogy barátnője van.. úgyhogy felejtős téma:(

de azért köszi:)

2009. okt. 20. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!