Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket hogy érint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hogy érint, ha valaki küzd értetek, szimpatikus is, de nem jöhettek össze, mert foglalt vagy?

Figyelt kérdés
Hogy gondoltok egy ilyen pasira? Esetleg felkeresitek, ha véget érne a kapcsolatotok?
2013. márc. 28. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

úgy gondolok rá: szegény szerencsétlen, hát bírom meg minden, de én a pasimat szeretem, rá izgulok és el nem hagynám semmi pénzért. úgyhogy, jobb lenne ha beletörődne a barátságba, de rohadtul megértem hogy neki mekkora szenvedés hogy nem lehet több, én se nyalogatnám kívűlről a lekváros üveget...

és szépen leépíteném. ha vége lenne a kapcsolatnak, akkor sem biztos hogy keresném, szerintem addigra rég elfelejteném, mert ha rajtam múlik én mindent megteszek a kapcsolat megjavításáért, ha meg a pasim dob ki, minimum 1 évig nem tudok másra nézni.

2013. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te félreértetted a kérdést. Arra vonatkozott, hogy csak az a kifogás, hogy pasija van. Nem az, hogy szimpatikus meg minden, de nem kell.
2013. márc. 28. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha csak az lenne a "kifogás" hogy van pasim és mégse jönnék össze, az akkor is azt jelentené hogy a jelenlegi pasim jobban kell.

hiába van szimpátia meg minden, ha a csaj nem dobja ki a barátját a másikért, mindent kitalál, akkor még mindig az a fontosabb neki.

ez a szomorú igazság

2013. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Rengeteg olyan kérdés van itt amiből az szűrődik le, hogy a lányok félnek belevágni az ismeretlenbe mégha az jobb is lenne, mint a kapcsolata.
2013. márc. 28. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle h: ha én halászlé lennék dajkálgatnál? ha erre azt mondja: csavaros az eszed bébi, légy résen ha a helyzet úgy láccik" akk egész jól álsz. de ha éppencsak lepisili a lábad akk vágd pofon, és mondj neki rasszista szövegeket
2013. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha valakinek igazán kellesz és beléd szeret, akkor nem fog a barátjával maradni. A többi csak kifogás, lehet itt bármit magyarázni, de gondolj bele: szerelmes vagy valakibe, lehetnél vele, de nem ... inkább vagy valakivel megszokásból, őt csókolod meg, vele fekszel le, vele csinálsz programokat, és közben arra gondolsz, hogy jó ég mi a fenét keresel ez az ember mellett? Mikor lehetnél azzal is, akibe tényleg szerelmes vagy.

Tudom, én voltam ilyen helyzetben, pedig nagyon szép majdnem 5 éves kapcsolatomat zártam le az új srácért, ahol nem lett volna bennem semmi kétely afelől, hogy az akkori barátom egész életemben szeretne és velem lenne... de mi értelme, ha közben mást szeretek? Mégis kit áltassak vele?

Szóval én lezártam a dolgot és megpróbáltam azzal, akit szeretek, persze előre nem lehetett tudni, hogy mi lesz, kiderülhetett volna pár hét után, hogy egy igazi szemét vagy bármi... de szerencsére tudom, hogy jó döntés volt, megvalósult vele álmaim kapcsolata! Régebben mindig azt mondták az ismerőseim, hogy amilyen férfire én vágyom, olyan nem létezik, olyan tulajdonságai nincsenek senkinek se, de kiderült, hogy mégis. És nagyon nagyon boldog vagyok vele, korábban ilyen boldogságot el se tudtam volna képzelni, nem gondoltam, hogy az élet ilyen szép és könnyű is lehet. :)

Na mindegy picit hosszú lett, de a lényeg az, hogyha igazán kellesz valakinek, akkor nincsenek akadályok. Ha bármi képes meggátolni abban őt, hogy téged válasszon, akkor nem kellesz neki eléggé.

Ennyi, ezt fogadd el.

22L

2013. márc. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!