Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha a barátom pár hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a barátom pár hónappal fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint igen. :/ Engem nem érdekelne, mert szeretem a srácot, de anyukám megőrjít


17/l


2013. márc. 25. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megértitek egymást,akkor nincs ezzel baj.
2013. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de anyukám esélyt sem ad arra, hogy megismerje.
2013. márc. 25. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Apám egy évvel fiatalabb mint anyám, de vannak kapcsolatok ahol ~10 évvel idősebb a nő :D
2013. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, szerintem ne érdekeljen, hogy ő mit gondol. Nem az araboknál vagyunk, nem a szülők döntik el, hogy kivel ismerkedhetsz.
2013. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne anyukád mondja meg, kit szeress! de tényleg...

nekem idösebb volt, de alacsonyabb, és a kedves családom vetett véget a kapcsolatnak, azóta sincs olyan, akit tudnék szeretni, úgyhogy lehet hogy nyálasan hangzik, de becsüld meg, hogy találtál olyat, aki szeret, és te is viszont tudod szeretni, ne hagyd, hogy ilyenek miatt menjen tönkre

16/L

2013. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én barátom egy évvel.. mégis tök jól megvagyunk..:)
2013. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!