Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csütörtökön átjön a kiszemelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtökön átjön a kiszemeltem. Lehet valami? 15/L

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal. Azt hiszem, kölcsönös a szimpátia. Sokat bókol, meg aranyosakat mond. A "marhasági faktorunk" is üti egymást, és egy beszélgetés során eljutottunk oda, hogy átjön csütörtökön, én szerezzek bilincset, ő hoz ostort. Nem vettem komolyan persze, de számíthatok valamire? Mármint nem arra gondoltam, hogy azonnal lefekszünk egymással, hanem smárolás, simi, tapi, esetleg petting...
2013. márc. 25. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Számíthatsz. De azért kapásból tényleg ne dugasd már meg magad, mert akkor nem igazán fog majd tőled mást is akarni.
2013. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Bilincs+ostor

Mond neki hogy szereted seggből szájba is.

2013. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

ur isten.....

kis kurv*

2013. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom...
2013. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kultúrált válaszokat... nem azt kérdeztem, hogy "gááz, ha már a huszadik pasi is megvolt? Mert ismerek ilyeneket, és messze elbújhatok mögöttük a kérdésemmel. Miért lennék ku*va? Tisztában vagy a fogalmakkal? Tudod mi az? -.-
2013. márc. 25. 16:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért vagy r.banc,mert elég neked annyi,h a pasi bókoljon,meg aranyosakat mondjon,és te már bármit megteszel neki.Na ez a szánalom,de ahogy érzed...
2013. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha meghívsz engem is, lehet valami.
2013. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ribanc vagy te, fiam, a perzselősebb fajtából, kár szépíteni a dolgokat.
2013. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ te mit szeretnél és hogy mennyire bevállalós és kezdeményezős a pasi
2013. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!