Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti melyik csajt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyik csajt választanátok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van egy szép arcú lány, aki nem büszkélkedik nagy mellekkel, fenékkel, vagy bomba alakkal, de vicces, folyton pörög, szeret beszélgetni , vagy egy másik szőke csaj nagy mellekkel, fenékkel, kihívó ruhákkal szóval minden ami "kell" ... belső tulajdonságokat nem igazán tudok mondani, de nem egy észlény, kettesekkel, hármasokkal.. ebben a helyzetben vagyok én. a fiúval, aki tetszik nekem minden jól alakult, már kezdtünk közel kerülni egymáshoz, amikor a fent említett csaj ráhajtott.. azóta már találkoztak is , mert a CSAJ elhívta randizni, ami szerintem elég gáz.. szörnyen érzem magam..:( mit kellene tennem? vélemények? 15/L
2013. márc. 16. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a srác eldob a másik ribanc miatt, akkor ne bánkódj utána, mert az ilyen srác ennyit is ér.
2013. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám,a külső nem olyan fontos,mert az fontos hogy tudjunk beszélgetni.Én nem is tudnék úgy egy kapcsolatot elképzelni hogy nem is beszélünk,és nem tudnunk együtt nevetni.
2013. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel jelenleg kvára beleestem valakibe aki valószínűleg nem viszonozza, ezért most az érzelmes lényem ír,és az első csajt választanám!


Mit tegyél?Nézd ha a tag úgy érzi,akkor jobb neked is így,szerintem:)

2013. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
reálisan nézve, ha a másik csajt választja , akkor szerintem ő jár rosszul, mert amilyen híre van a csajnak, valószínüleg 2 hét után megunná és dobná, de akkor én már nem leszek ott pótléknak , ezt elhatároztam;) és köszönöm a válaszokat:)
2013. márc. 16. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen az elsőt...
2013. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!