Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeret csinálni, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeret csinálni, milyen közös programokat vár el a párjától egy fiatal,20-on éves nő?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ti is kaptatok egy idióta sms-t a belügym. -től hogy mit csináljatok ha kifogy a benzin?Vagy csak engem találtak meg ezzel az agyf@szsággal?
2013. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvárni? Olyan programot szervezünk együtt, ami mindkettőnknek tetszik.
2013. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mindenféle izgalmasat:)

én kaptam smst tele helyesíráshibával:D

2013. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszarok ettől az sms től epic fail.
2013. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Maradjunk a tárgynál. :)
2013. márc. 16. 09:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már tegnap este megkaptam az SMS-t... megmosolyogtam.
2013. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valaki másolja már be ide, én nem kaptam sms-t de kíváncsi lennék mit üzennek ilyen esetre
2013. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg megkerdezheted a delikvenst, hogy mit szeret csinalni szabadidejeben, mi a hobbija. Te hany eves vagy? minden annyi idos, mint Te azt szereti csinalni, mint Te? Bizonyosan nem. Ugyhogy legyszi, ne altalanosits a huszon eves nokre:)
2013. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt, amit mindketten szeretünk. Pl. elmenni múzeumba, kiállításra, teaházba (egyikünk sem iszik alkoholt), parkba... stb. De mi pl. videójátékozni is szeretünk együtt, pedig nem sok huszonéves nőt ismerek, aki szeretné ezt az elfoglaltságot rajtam kívül :D Szóval igazából ez egyénspecifikus, nem feltétlen minden fiatal nőnek ugyanaz a hobbija.

21L

2013. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Segítünk! Ne hagyja el a gépjármüvét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik gépjármübe!

Belügyminisztérium

2013. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!