Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vmi jó csajozós szöveg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vmi jó csajozós szöveg?

Figyelt kérdés

nem igazán vagyok kreatív meg túl sikeres sem ezen a téren.pl könyvtárba meg ilyen helyeken ahova járnak okos szép lányok mi a nyerő szöveg?

közhelyes szövegek gondolom nem túl jók.


2013. márc. 15. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
csillagom már a szövegek nem hóditanak
2013. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó a segged kő kóla?
2013. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. akkor szted mi?

2.hsz és neked kő az agyad?mert ha köll itt ázik nálam a vécébe gyere vidd haza nyugodtan mielött lehuzom.hát igen kb azzal van tele a fejed ami máshol a vécében úszkál.ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.nálatok bunkóknál ez amúgy tényleg bejön?bár gondolom szüleid is így jöttek össze úgyhogy akkor ez csak költői kérdés.persze nem várom el hogy tudd hogy az mit jelent.

2013. márc. 16. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, ennek a kendőnek szerinted is kloroform szaga van?
2013. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha vagy olyan bevállalós mint én(vagy ha nem akkor ne gondolkodj csak menj oda és mond):

-vagy ismerlek valahonnan vagy tetszel

-Szia!Most fel vagy szedve! :D

-Hello!Meglattalak és nem birtam ki,hogy ne jőjjek ide egy ilyen gyönyörű lányhoz.

-Bocs,tudnál segiteni? Elvesztette a számomat...Elkérhetem a tiedet?

-Kölcsönkérhetem a telefonodat.Megigértem anyukámnak,hogy felhivom ha meglátom álmaim nőjét...

-Mostanában az angyalok szárny nékül járnak? :D


Remélem tudtam segiteni...

2013. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D igen szerintem tudtál.ezek olyan kis kedves vicces szövegek szerintem be is jöhet akár.

ha nem akkor kipróbálom a kloroformosat:)

2013. márc. 18. 11:32
 7/7 anonim válasza:
5. hozzászóló, az első és az ötödik qrva jó szöveg! Köszi szépen, ezt tuti letesztelem! :D
2013. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!