Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az hogy azért nincs fiúm mert csak 152cm vagyok 50 kg? Mert én a magasságom miatt mindig parázok. Van rá okom vagy csak én vagyok ilyen idiótaaa? L/15

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 19:06
1 2
 1/13 fospuska ***** válasza:
csak te vagy ilyen idióta.:)
2013. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bizony.

Csak te vagy ilyen idióta

2013. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az alacsony, vékony fiúk most írják már a priviket, ne aggódj :)
2013. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A legutolsó barátnőm is hasonló méretekkel rendelkezett,mint te.

De ha meg mutatod,hogy nézel ki,tudok biztosabbat mondani.

2013. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ktk312 ***** válasza:

a magassághoz ez a súly éppen ideális. 173 vagyok magyarul 21 centi különbség van, egy fejnyi. Az szerintem bőven jó.

Átlag magasságúnak számítok, bár az osztályban elég hátul állok a torna sorban :D

17/f

2013. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 160 centi alatti lányok egyszerűen tündériek.De persze nmem számít a magasság, csak hát a kérdésedre válaszolva nem hiszem hogy emiatt..
2013. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan ezen parázol,hogy alacsony vagy?

Drága bogaram elárulom,én is csak 158 cm magas vagyok,és most 42 kg!Még sem parázom a magasságom miatt!Akinek nem tetszik beveheti amit gondolok!Fogd fel így te is!

Fogadd el magad olyannak amilyen vagy! /N

2013. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pretty Ballerina ***** válasza:
Azért ehhez a magassághoz ez a súly picit sok. Én 154 centivel vagyok 47 kiló, 50 már sok lenne, te meg még kisebb is vagy... Na de mindegy, nem ezért nincs pasid, hanem mert csak 15 vagy, ilyenkor még ne akard megváltani a világot.
2013. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fiuk szeretik az alacsony lanyokat..:) vannak akik felnek a magas noktol:D
2013. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül sok,lehet,hogy D-s melle van :D

Amúgy ilyenen ne aggódj,hanem inkább azon,hogy szerintem már keresnek is a Facebookon Tamara :D

2013. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!