Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy puhatoljátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy puhatoljátok ki egy pasinál, hogy érdeklődik irántatok? 17/l

Figyelt kérdés

A történet: Megismerkedtem egy sráccal kb egy hónapja, azóta elég sokat beszélünk, mindenféle témáról. El lehet vele hülyéskedni, de ha kell akkor komolyan is lehet vele beszélni, nem mellesleg kedves,figyelmes, jól néz ki tehát minden rendben van vele, és nagyon megkedveltem. Ti hogy szoktatok leszűrni, hogy tetszetek-e egy pasinak? Ez alatt arra gondolok, milyen kérdésekete vagy célzásokat tesztek, amire ha reagál akkor van sejtésetek, hogy mit szeretne. Ezt egyenlőre úgy szeretném csinálni, hogy ne vegye észre, később pedig meglátjuk hogy alakul.


Előre is köszönöm a válaszokat, remélem jól, érthetően fogalmaztam. :)


2013. márc. 13. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem értem meg ezt.

Ha bejön a pasi/csaj mond meg.

Legrosszabb amire számíthatsz, hogy te neki nem.

Ismertem egy srácot és egy csajt, hónapokig odavoltak egymásért,

folyton a csöpögésüket hallgathattam, de egyik se mert a másikhoz odalépni.

Mivel egyik se akart lépni, így egy másik srác elpecázta a csajt.


Tanulság, mond meg neki, mielőtt más teszi meg!

2013. márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
légy vele kedves és érdeklődő de csak éppen annyira h ne legyen neki feltünő...de a lényeg soha ne egy lány kezdeményezze a kapcsolatot mert az a fiú dolga...ha tetszel neki akkor valószinű h lépni fog feléd de ha nem teszi meg mert lehet h "nyuszi"...akkor szűrd le a reakciói alapján hogyha pl megfogod a kezét és elmosolyodik akkor valószinű h tetszel neki!! sok sikert! 22F
2013. márc. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!