Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nálatok miért kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nálatok miért kizáró ok ha egy pasi alacsony és vékony?

Figyelt kérdés
Miért kell levegőnek nézni?
2013. márc. 11. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nézem levegőnek, de nekem nem férfias és kész. A magassággal sincs bajom, a vékony meg ne csontkollekció legyen.
2013. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az alacsony fiúk se szeretnének 2 méter magas csajokat, nah azért...
2013. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nekem a magas férfiak kisugárzása és megjelenése, testfelépítése vonzóbb.
2013. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már megint kezded? -.-
2013. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is alacsony és vékony srác vagyok, nem értem miért nem lehet bevállalni, miért kell minden lánynak magas nagyképű srác. Én még jó fiú is vagyok és emiatt még inkább menekülnek tőlem, persze, ha balhéznék meg megcsalnám a barátnőmet, már is tisztelnének, a nők fordítva működnek, nem a jó kell nekik, hanem a rossz, akkor nem zavarná őket, hogy alacsony vékony vagyok meg a kérdező is az.
2013. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim alacsony bár nem vékony szóval nem olyan kis cingár cérnatészta lábú..hanem izmos.. szóval na.. nem ez a kis PÁVA majom.. hanem ilyen kis ganézós paraszt. <3 :D ^^
2013. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a pasik se szeretnek csontokkal játszani, így a lányok se szeretnek csontokkal játszani.
2013. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!