Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha áthívjátok magatokhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha áthívjátok magatokhoz a fiút filmet nézni, vagy csak bemutatni itthon, akkor ebédelni is meghívjátok?

Figyelt kérdés

Mármint mondjuk délután 2kor jönne át, és megkínáljátok ebéddel? Vagy csak süti, rágcsa, innivaló ilyesmi?

Meg hogy működik egy ilyen "áthívás"?


2013. márc. 11. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ össze a kettő. Én speciel nem is szoktam elfogadni ebédet akkor se ha nagyon tukmálják. Sajnos itthon nagyon jó kajákhoz vagyok szokva, és ezt a szintet kevés helyen közelítik meg :/ nem finom ételhez jó pofát vágni pedig nem szeretek. Persze ez én vagyok.
2013. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bemutatni általában vagy vacsiidőben hétköznap vagy hétvégén ebédidőben szokás,és olyankor vacsi/ebéd is van,aztán nasi beszélgetés közben.


Filmezni délután 2kor már elég a nasi,de azért egy szendvishez való nem árthat,meg lehet éhezni közben.

2013. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jársz a fiúval?

Ebédet nem főznék olyan fiúnak, akivel még nem járok, bár a kérdésből ítélve még szülőkkel laksz, ha anyud főz, akkor ezt a kérdést neki tedd fel, mégiscsak ő bajlódik a kajával.

Amikor a mostani párommal randiztunk, és átjött filmet nézni, én sütöttem neki muffint, meg volt otthon szendvicsnek való, ha nagyon megéheznénk.

Amikor elvittem bemutatni a szüleimnek, akkor volt ebéd, de én már nem otthon lakom, szóval ha megyek a szüleimhez, általában ebédre megyek :)

25N

2013. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, anyummal lakom, de 21 éves vagyok, szóval nem vagyok már annyira "esetlen" ha kaját kell csinálni, csak pasit még nem hoztam haza...


A szendvics az nagyon jó ötlet. Tudom hülye kérdés, de mégis miket érdemes ilyen esetben venni? Én megvagyok egy kiflivel meg egy szelet sonkával, sajttal, paprikával. De egy pasinak? :) Meg mekkora mennyiséget szoktak enni? :D Mit vegyek?

2013. márc. 11. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Pasifüggő.


normál étvágyúnak 2 ,nagy étvágyúnak 3 zsemle,kettévágod,megkened vajjal,mindkét részére teszel felvágottat,valami zöldséget,ha van akkor sajtot,semmi extra

2013. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, már hanyadik válaszoló voltam :D

Szóval más nem kell, friss kenyér vagy zsemle, lehet toast kenyér is, ha van háromszög-szendvics sütőd, felvágott, sajt, valami zöldség, esetleg ketchup-majonéz

(a háromszög szendvicshez).

25N

2013. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó, köszönöm szépen!


Veszek majd olyan hosszú kiflit (stangli vagy mi az) sonkát, kaliforniai paprikát, meg van itthon mindig sajt. Jól van, tényleg köszönöm! :))

2013. márc. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!