Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Történt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Történt már olyan veletek, hogy a randi utan lelkiismeret furdalasod volt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy parszor beszelgettunk szemelyesen es elhivott randizni tegnap este. Kezdte feszigetni azt a temat hogy milyen fiuk jonnek be parkapcsolat stb. Mire en azt feleltem hogy nincs most olyan fiu aki megdobogtatna a szivem es most tulajdonkeppen nem is szeretnek kapcsolatot.Felek hogy ezzel bantottam meg.Teljesen atlagos a kinezete. De szerintem felreertett.Es nagyon elore szaladt. Jogos hogy akkor miert talalkoztunk ha akarok tole semmit. En haveri talalkara gondoltam nem pedig randira. Ha vkinek van vmi jo tanacsa ne tartsa magaban. Koszonom az ertelmes valaszokat. 20/L
2013. márc. 9. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen volt. Mégpedig amiatt hogy annyiszor megfogadtam már, mégis olyan emberre pazaroltam az életemből 1 órát akivel még csak találkoznom se kellett volna.


Komolyan mondom ha az összes randit ami volt eddigi életem során sikerülne kitörölni a fejemből, csodás és stresszmentes életem lenne!

2013. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!