Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány nem tudok vele beszélni, miért van ez:\?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős lány akit nemrég ismertem meg igazából közelebbről is szoktunk fb-on beszélgetni,illetve személyesen is csak nem sokat találkozunk... :\

Kérdezte hogy tetszem-e neki,és erre mondtam hogy igen.(persze ezt facebookon:() Erre ő azt felelte hogy gondolta:).. Ezután ezt a dolgot úgy vettük mintha megsem történt volna ez a kérdés..! :) Elszoktam hivní barátnöjével eggyütt sétálni meg ilyenek..ők szivesen jönnek.:) A lánynak a barátnője sztem rám van mozdulva,páran ezt mondták,de ezt nem tudom biztosan..Barátnöjével aki ugye nem tetszik vele szoktam beszélni mert ott nem blokkolok le.. Nah szóval aki tetszik lány,vele nehezebben beszélek valóságban(eznagybaj!) ,nem tudom lehet azért mert vannak bőrhibáim! :\(persze ezt most rendszeresen kezelem,és járok börgyógyászhoz de a javuláshoz kell pár hónap..vagy több is..:\ Jó lenne ha járhatnék vele,de nem tudom hogy ő mit gondola erről,lehet hogy nem is szeretne velem beszélni többet...Nagyon bevagyok parázva...:\ Probálom mindig elhivni valahova, hogy ne csak fb on beszéljünk,megkérdezem hogy van-e kedved kijönni és mondja hogy oké.:) Nem tudom hogy érez irántam,csalódi meg nem szeretnék hogy "csak maradjunk barátok" szöveget kapjam! :O :( Nem tudom mit tehetnék válaszokat előre is köszi,lehet nem elég érthetően irtam le..elnézést.!

14/F(jah a lány majdnem annyi idős mint én 1 év vagy annyival se fiatalabb..:)



2013. márc. 8. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Uncsi.
2013. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legalább beleolvastál... :/
2013. márc. 8. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá! Ha bejösz neki úgysem a külsőd alapján dönt majd.
2013. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szokott neked nem-et mondani, mikor elhívod valahova akkor nem lehet akkora nagy baj.

Találkozzatok többet, de inkább kettesben.

Nem veszíthetsz semmit azzal, hogy bevallod az érzéseidet, sőt. Ha azt mondja, hogy nem tetszel neki, akkor legalább nem pazaroltad el a drága idődet plátói szerelemre. Ha meg tetszel neki, szabad a pálya.

Csak ne izgulj annyit :)

2013. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a kommenteket!

Képzeljétek ma is találkoztunk kettesben :)

Ez jót jelenthet? :D

Csomót beszélgettünk ,de nem volt semmi extra.(kézfogás,ölelés ,semmi..:\)

2013. márc. 8. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
találkozzál vele udvarolj neki stb egy próbát megér
2013. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz jótanácsnak írom h ha zinerytet iratod fel a bőrgyógyásszal,ahhoz nem kellenek hónapok. Nekem tök ronda bőröm volt és tiszta jól rendbehozta kb 2 hét alatt. Amúgy meg csak bátran,a legtöbb lány nem szereti a nyuszikat..ha nem akar tőled semmit,de tudja h mit érzel iránta és mégis kínoz ezzel h találkozik veled akk elég szemét. Ha nem akar tőled semmit,úgy lenne korrekt h megmondja és nem szarakodik veled
2013. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!