Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitcsináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Van egy lány akibe bele zúgtam idősebb mint én egy évvel (ő13 én12) hogyan és mikor mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 06:16
 1/8 anonim válasza:
Belezúgtál? :) 13 evesen meg nem hiszem, hogy szerelmes vagy. A lany nagyon tetszik neked csupan ennyirol van szo. A kor soha sem szamit! A ti korotokban meg plane. :) Ne mond azt neki hogy belezugtal, csak azt mond, ha lesz ra alkalom, hogy nagyon szep lany, kedves, aranyos stb. (nem tudom melyik jellemzo ra) es hogy esetleg lehetne tobb kozos programotok, ha o is ugy gondolja.
2013. márc. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Elozo vagyok! Bocs te vagy 12. Mindegy a lenyeg ugyanaz! :)
2013. márc. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt így felfújni. Elég ha keresed a társaságát, aztán idővel kialakul valami.
2013. márc. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne 12 évesen szerelmes?

Az már más kérdés, hogy ez a kategória 18 év fölöttieknek szól.

2013. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem semmi akadálya hogy összejöjjetek. Én nagyon sok olyan esetet ismerek, hogy a csaj egy évvel idősebb a fiúnál, de ez nekik nem számít mert szeretik egymást és már hónapok/évek óta együtt vannak :)

Hát hogy hogyan mond el neki az egy másik probléma: szerintem először legyen meg az erős, szoros baráti kapcsolat. Ezen azt értem, hogy ismerjétek meg egymást, mindent tudjatok egymásról, ha az egyiknek szüksége van a másikra akkor legye mindig mellett :) ezután már csak rajtatok (ez esetben a lányon) múlik, hogy fogtok e többet érezni barátságnál :) Sok sikert, remélem összejön neked.

2013. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hát ezzel csak az a gond , hogy 13-14 éves lányoknak az idősebb fiúk jönnek be:/ de azért sok sikert
2013. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zoldkezetlegyszii:D válasza:
20%
szerintem ezt a kerdest torold de gyorsan ... nem gondolod hogy kicsi vagy ehez?? :O ... 12 evesen orulnek hogy kijartam az ovodat!!
2013. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ilyen válaszokat kell adni...utolsó,főleg a tiéden lehetne elgondolkoznod,hiszen amikor te voltál ilyen idős,te mit csináltál? nem voltál szerelmes? nem állítanám...az már más kérdés,hogy nem gyakorikérdéseken kell feltenni ezt a kérdést,hanem erre magának kéne a kérdezőnek válaszolnia.
2013. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!