Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel eddig 1x találkoztam. Jó volt, de inkább egymás megismerésén volt a hangsúly, de szimpatikusabb voltunk egymásnak. Azóta neten beszélgetünk és néha "izgalmasabb" témákra terelődik a szó :) Illetve érezhető, hogy bejövünk egymásnak. Pénteken találkozunk újra. Honnan tudjam, hogy most akkor "akcióba" lendülhetek, miből szűrhető le? Köszi! :) 17 btw
2013. febr. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

mi az a 17 btw ?

egyébként pénteken a randi végén megpróbálhatod a szájra puszit

2013. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pretty Ballerina ***** válasza:
Én csak azt a hosszabb verzióját ismerem, hogy by the way :D
2013. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
By the way, igen. :)
2013. febr. 27. 18:19
 4/7 Pretty Ballerina ***** válasza:

Yay, nyertem. ^^


Amúgy, érezni fogod azt, hogy mikor kell meglépni a dolgot. A kínos hallgatást, mikor paráztok, hogy ne rontsatok el semmit, jól át lehet vele hidalni. :D

2013. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, pénteken már bepróbálkozhatsz, de ne hagyd a randi legvégére, nehogy ráparázz, időben inkább valamikor a közepe után, ha látod az alkalmat, akkor
2013. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbálj hozzá közeledni, fogd meg a kezét, és ha közel vagy hozzá, próbáld meg finoman lesmárolni vagy elötte puszilgatni. ha már van bennem pia, és tudom hogy a csaj is akarja csak parázik, akkor kicsit lefogom, de utána már ők is folytatják :P 20/F
2013. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet ez most kicsit elvont lesz, de megpróbálom jól leírni:

A lány veled szemben áll, vállal, lábbal, lábfejjel feléd fordulva, és nem ossze-vissza nézeget, hanem az arcodat nézi (neked is kb. így kéne állnod). Megnyalja az ajkait, vagy harapdálja oket, vagyis rájuk tereli a figyelmedet (tudatalatt). Ilyenkor kinyílik egy "ablak" amikor megcsókolhatod. Érzed majd, úgy a testi jeleibol, mint a saját testi jeleidbol (gyorsabban kezd verni a szíved). Ilyenkor kell megcsókolnod. Ez az "ablak" nem marad orokké nyitva, hanem rovid, záros idon belul becsukódik.

2013. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!