Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak egy barátnőre vágyom, de mégsem kellek egy lánynak sem a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Én már csúnya lányoknak is adtam esélyt, de még nekik sem kellettem, inkább járnának valami tökély pasival, mint egy ronda fiúval. Páran próbálták nekem bemesélni, hogy nem is vagyok ronda csak átlagos, de a való élet inkább azt igazolja, hogy én valami ritka ronda srác lehetek, mert a debreceni csajok ösztönösen kerülnek, ha leszólítom őket egy-két kivételtől eltekintve, akik csak udvariasságból nem ráztak le.

2013. febr. 26. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a való élet azt igazolja, hogy egy hisztizős, önsajnáltatós, ostoba balek vagy, aki naponta 854 ilyen kérdést kiír, mégse fogja fel, amit leírunk neki.
2013. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet mondok: NEM a külsőddel van a baj.
2013. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dehogynem!

Sok lánynál próbálkoztam SZEMÉLYESEN, de csak egy lány volt kegyetlenül őszinte és rondázott le, amikor bepróbálkoztam nála. Innentől kezdve többet nem is kezdeményeztem a városban, csak neten próbálkozom, de már itt is lerondázank, úgyhogy biztos, hogy a külsőm miatt nem kellek egy lánynak sem.

2013. febr. 26. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor arról győzködsz mindenkit, hogy neked csak a külsőddel van baj, nem érzed, hogy szánalmas vagy? Ahogy meg a "csúnya lányokról" írsz, az egyenesen felháborító. Ők szerinted kevesebb emberek? Mert csúnyák? Nem a külsőddel van neked bajod, sokkal inkább a belsőddel, a rinyálásoddal, a stílusoddal.
2013. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de ne akadjunk fenn minden apró részleten. Egy kérdés: Hogy lehet, hogy más ronda srácoknak van nője? Mielőtt még fröcsögnél, nem azért mert gazdagok.

Be kéne fejezni a női nemre való mutogatást, és elgondolkozni. Komolyan, szerinted minden nő egyforma? Szerinted egyetlen egy nő se adna esélyt csúnya srácnak? Észre kéne venni, hogy mindkét kérdésre nem a válasz. Belsőddel vannak nagyon durva gondok. Vagy észreveszed, és változtatsz, vagy nem, és továbbra is kiírsz naponta 453 ilyen kérdést.

2013. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdem azt hinni, hogy ezeket a kérdéseket egy kérdező irkálja ki folyamatosan...
2013. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!