Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én nem járok bulizni meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolivip kérdése:

Én nem járok bulizni meg őszintén szólva futóversenyen kívül sehova szerintetek hogy lehetne olyan csajokkal ismerkedni akik normálisak tehát nem k. vák tehát hosszútávú kapcsolatra alkalmasak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor te hosszútávfutó vagy? :D
2013. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kávézók, könyvtár, sétálóutca
2013. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Jesszus, hány éves vagy te?!:)

Futsz és semmi klassz csaj a láthatáron? El se hiszem:)

Ha elég idős vagy velem futhatsz:))

2013. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok és van klassz csaj nem arról van szó csak idősebbek nálam sajna


idegenkívüli_lény igen vicc nélkül hosszútáv futó vagyok

2013. febr. 24. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én párom is hosszútávos, mi az egyetemen jöttünk össze, nem ugyanarra a karra járunk de egy diákszervezetbe voltunk meg voltak közös barátok így ismertük meg egymást. Az egyetemen elég sok csajjal ismerkedhtsz, de ha már nem tanulsz akkor edzőterembe is lehet, tudom káromkodás egy terepfutónak a futópad de nem mindíg van idő erdőbe menni olyankor jó az. a szórakozóhelyeket nem igazán tudom javasolni de a fesztiválok, kultúrélis rendezvények előcsalják a visszafogottabb csajokat is.
2013. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!