Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit kéne tenne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne tenne, hogy a kisfiús, átkozott genetikai adottságaim ellenére is vonzódni tudjanak hozzám az igazi nők is és ne csak ilyen kis éretlen kislányoknak keljek?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy buta, éretlen semmire se való kislányok tapadnak rám folyton az igazi nők, akik már 18 évesek is elmúltak és értelmesek, komolyra terverzenk csak kisfiúnak könyvelnek el a magasságom és vékony, kisfiús alkatom arcom miatt. Mindenkinek az ilyen vén kinézetű 40-es hapsik kelleek, komolyan mondom bár néznék ki ilyen nagy darab, szőrös állatként, akkor legalább kellenék az igazi nőknek is és nem kéne buta kis taknyos tini pitsákkal szenvednem, akik hűtlenek, buták és csak azért kellek nekik, mert helyesnek tartanak, de ők maguk egy nagy semmik nekem, dugáson kívül semmire sem jók. Elegem van, hogy a pici testem miatt megvagyok bélyegezve!! Normális barátnőt szeretnék végre! Már elegem van a tini csitrikből!! Velük nem lehet normális kapcsolatot kialakítani, nekik szívük sincs csak a külsőre és a vagyonra hajtanak. Csak csalódtam bennük folyton.
2013. febr. 17. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És 10 év múlva már örülnél a szükpuncijú buta kiscsajoknak de akkor már késő lesz.
2013. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyj magadon borostát sokat dob az arcon. Szerintem nem gáz hogy vékony vagy. Nekem sose tetszettek a kövér vagy kigyúrt fiúk. 18l
2013. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném hogy nekem tetszik a kisfiús huncutság az ilyen fiúkba.xd
2013. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ti el sem tudjátok képzelni hogyan is nézhetek ki, mert akkor tuti nem azt írnád, hogy bejönnék neked. Szinte már örülnöm kell, hogy egy kislánynak bejövök, mert igazi, érett nőnek úgysem kellenék. Mindenki a magas, nagy tömegű fiúkra bukik és a férfias vén vonásúakra.
2013. febr. 17. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy is foglalt vagyok szóval.:) de legalább tudod hogy nem mindenkinek gáz a vékonyság.
2013. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy, hány éves csajoknak tetszel és zavarna-e, ha a lány is ilyen fiatalosan néz ki, de idősebb?

nekem van 1 jó spanom, 30 éves. mikor először láttam és beszéltünk, kiröhögtem hogy h.lyít a koránál, merthogy nem lehet több 19-nél.

Pedig de :D

Mondjuk én meg 22 vagyok és rendre elkérik a személyimet, meg nem hiszik el a valós korom.

Ilyen 16 éves pasik akarnak felszedni és hasonlók :D

Amúgy könnyű a dolog, viccesnek kell lenni, pozitívan hozzáállni és leszólítani az idősebbeket.

Fárasztó ám hogy mindig a csajnak kell kezdeményeznie :D

2013. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg az fárasztó, hogy minden csaj elutasít, akinél bepróbálkozom a van barátom szövegtől kezdve a lerondázásig kaptam én már minden rosszat. Azoknak a kislányokank, akiknek eddig bejöttem azoknak facebookon tetszettem meg, illetve egyetlen egyszer még fiatalabb koromban egy lány barátnője hívott magukhoz, hogy megmondtam bejövök a barátnőjének. Most már vén vagyok , huszonéves, de egy átkozott kisfiú testébe zárva, átok így élni, utálom ezt a ronda, undorító pici testet, lennék inkább egy 100 kilós, szőrös maci, úgyis azokra buknak a huszonéves nők inkább, mint rám vagy a kigyúrt magas fickókra. Az a férfi. Én csak egy undorító kisfiú vagyok a szemükben.
2013. febr. 17. 22:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá. Ha nem vagy magaddal megelégedve ne várd el hogy más meglegyen.
2013. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, persze. Ez kamu duma. Pont, hogy a csajok utasítanak vissza folyton, akkor mégis ki nincs megelégedve kivel is?!
2013. febr. 17. 22:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Legalább a tinicsajoknak bejössz. Értékeld amid van. Én pl senkinek sem jövök be, mert én a kisfiús arcom mellé még dagadt is vagyok.
2013. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!