Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csomó szívtelen, aljas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó szívtelen, aljas embert tud szeretni valaki, van párja, akkor engem érzelmes, érzékeny, kedves fiút miért nem szeret egy lány sem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert a nöknek férfi kell még ha szivtelen is, mitn egy önsajnálo nyálas izé...
2013. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Namost szerinted amelyik csajoknak olyan csávó kell, olyan csaj kellene neked? Nem hát. Ez olyan mint hogy én is leszarom a hülye 3,14csákat, hogy mit szólnak hozzám, mert úgysem kéne egyik se.
2013. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:
Első 2-nek igaza van!
2013. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a harmadiknak igaza van!
2013. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a 4-esnek van igaza!
2013. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
de most miért vagytok vele ilyen fass*zopók? majd találsz valakit.állj a sarkadra és nehagyj h ge*cizzenek az életedben veled.
2013. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem van igazam
2013. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak egy egyszerű kérdést tett fel, nem kell egyből leugatni, hogy önsajnáltató meg hasonlók..

Abban igazuk van viszont, hogy a nőknek férfi kell (bár tény, hogy van, aki szeret irányítani) Én is érzelmes vagyok, ettől még nem vagyok nyavajgós... Én is kedves vagyok, ettől nem vagyok kevésbé férfi, mint mások. És szerettek már, pedig nem tartom magam adonisznak. Gazdag meg aztán végképp nem vagyok. Csak olyan lányt találtam, aki vevő volt mindarra, amit én adhattam neki. (jó, később szétmentünk, de ez most mind1) Én azt mondom, hogy maradj olyan, amilyen vagy. Nem kell neked "aljasnak" lenned, s szerintem neked sincs szükséged aljas emberre magad mellé. Ha ez mind igaz, amit leírtál, tehát, hogy érzelmes, érzékeny és kedves vagy, akkor lesz majd olyan, aki szeretni fog. (nem tudom, hogy külsőre milyen vagy, azért nyilván számít) Esetleg megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?

2013. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd eljön a Te időd. Az ilyen lányok akik csak a bunkó parasztokra vágynak majd 10 év múlva azon fognak sírni, hogy egyedül vannak egy sírós poronttyal a nyakukon, még Te jó eséllyel egy meleg fészekben szerető feleséggel fogsz élni aki minden este meleg vacsorával vár és alig várod majd, hogy betakargasd a gyereked.
2013. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is abba a típusba tartozol, mint én. Nekünk akkor jön el az időnk, mikor a nők beleunnak a rosszfiúkba, és már inkább a megbízhatóságot keresik. Ezek a nők általában 30 felettiek, szóval én reménykedem benne, hogy 4 év múlva talán nekem is lesz végre kapcsolatom.
2013. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!