Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen félős, nem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen félős, nem kellene hogy jobban nyomuljon?

Figyelt kérdés

Én írtam neki először. Váltottunk pár levelet és az egyikben azt írta találkozhatnánk. Találkoztunk, jó volt. Elköszönésnél azt mondta megismételhetnénk. Mondtam hogy oké. Eltelt 1 hét, nem jelentkezett. Megint én írtam neki egy kitalált dolog miatt. Majd a válaszlevelében rákérdezett, hogy mit csinálok mert találkozhatnánk hétvégén. Találkoztunk is, jó volt megint. Elköszönésnél megint eljátszotta hogy "megismételhetnénk" de nem hív fel megint.


Miért ilyen félős, miért csinálja ezt?


2013. febr. 14. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:

Most mindig én jelentkezzek nála hogy "Hahó itt vagyok" majd akkor eszébe jutok, és elhív randizni?

Ez most hogy van?

2013. febr. 14. 17:53
 2/9 anonim ***** válasza:
:DDD
2013. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú? Hány éves? stb..
2013. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok
2013. febr. 14. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
egyértelmű, h lány a kérdező, hát, te kezdeményeztél, felcserélődtek a szerepek
2013. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én csak egy indítást akartam, meg randira ő hívott el mind a két alkalommal.
2013. febr. 14. 18:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha írnék neki megint, tuti elhívna mégegy randira. De ez már olyan kellemetlen...
2013. febr. 14. 18:02
 8/9 Gergo_30F ***** válasza:
térítsd észhez. írd meg neki (ne hívd), hogy ha nem töketlenkedne, akár jól is haladhatnátok, de ennek így nem lesz jövője. nem baj, ha kicsit megsértődik, nem kell se finomkodni, se lekapni a 10 körméről; csak egyenesen.
2013. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akar nyomulni :)
2013. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!