Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú a suliban aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban aki már nagyon régóta tetszik (bővebben) MIt csináljak? Sürgős! Plz, help me! Kicsit hosszú, de légyszi holnapra kell.

Figyelt kérdés

Nos tetszik 9.-ik óta most vagyunk 11.-esek. Első évben csak a külsőmmel foglalkoztam, nem találtam a stílusom. 10-ben elkezdtem bulizni járni és hát a suliból összejöttem másokkal őt meg elfelejtettem, de rájöttem, h ő normális és nem olyan beképzelt mint akikkel jártam....És most itt az esélyem, mert ismerem az egyik osztálytársát régóta és megkértem, h meséljen neki róla. A barátnőm felvette msnre(azt aki tetszik nekem) és beszélt vele és tök normális pasi...de arra vár, h én menjek oda hozzá, ezzel nincs is baj, csak az, h nem tudom mit kéne mondanom neki, mert semmi téma nem jut az eszembe és szeretnék odamenni hozzá,de azt sem tudom, h hogy kezdjem...tudja, h ki vagyok és hogy tetszik nekem.

Valami ötlet, addig oké, h odamegyek szija...ez és ez vagyok, de utána mit hozzak fel?????


2009. szept. 6. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia, XY vagyok, van-e kedved kiülni valahová suli után... utána szabvány témák, sport, filmek, zenék, hobbik, és majd elindul magától.
2009. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de hogyan kezdjem el, nem tudnál modellezni egy beszélgetést, leírod, h hogyan kezdjem tudod, mint a párbeszédet...msnen nem akarok kapcsolatot teremteni vele, nekem ez az menre felveszem meg minden olyan személytelen meg nem tom...
2009. szept. 6. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet lemodellezni, mert nem tudod,miket fog válaszolni.


de kb így néz ki

-Szia! XY vagyok, nincs kedved *beülni/elmenni/mittoménmit csinálni*?

-Szia! De,....

*mentek.*

-Mi a kedvenc filmed?

.....

aztán beszélgethettek sulitól kezdve, a milánói makarónin át, kocsikon keresztül, nyaralás, anyám kínja,...

2009. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké, és muszáj elhívni valahova és mi van ha nem jön el? ez lesz ez első beszélgetés vele
2009. szept. 6. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is nyugi. Jönnek maguktól a dolgok általában. De ha leszolítod akkor valami ilyesmit mondj: "-Szia, XY vagyok, nagyon szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek megsimerni." Szóval ilyesmit,a fiúk sokkal megkönnyebbültek ha a lányok kezdeméneznek és akkor kevésbé feszültek./hidd el, ő is fél a kudarctól/ Aztán hozd fel az alapokat témának, család/van-e öcsi?hugi?...stb...stb/, suli/kedvent tantárgy,tanár/, hobbi, 7végékenként mit csinál, zene, állatok /van-e háziállata?kedvenc állata/, esetleg mesélsz a gyerekkorodról, hogy, hogy nőttél fel vagy arról, hogy a barátaiddal miket szoktatok csinálni("hülyüni") szóval mesélj vicces sztorikat, vagy cseréljetek MSN címet. Persze ezeket mondja el ő is. És ha teheted kérdezz vissza, persze ne állandóan de mutasd ki neki, hogy érdeklődsz iránta. Késöbb ha már megvolt az ismerkedés és pl. másnap először látod akkor érdeklődj iránta/milyen a kedve?milyen napja volt?..stb/

Ja, és sokat segít még az, hogyha pl. elkezd neked bőkolni vagy vmi akkor mutasd ki, hogy neked ez tetszik vagy valami mert ha egy lánynak bókolok és se nem pozitív se nem negatívan nem reagálja le akkor az eléggé visszavesz az önbizalomból.

És egy idő utánamár jön mindnen magától. :)


Rem segítettem. :)

Üdv: 18\f

2009. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
olyan aranyosak vagytok...köszi
2009. szept. 6. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

hát nekem haverom egyszerűen így próbált beszélgetésbe elegyedni:

odacammog

-Szia, kutya vagy macska?

-Kutya.

-Helyes.blablabla

mivel be jött a lánynak nem röhögött rajta egy nagyot(a körülöttük állókkal ellentétben)teljesen mind1 miről kezdtek beszélgetni úgy is az értelmesebb témák felé terelődik a szó

ja amúgy lassan 10 hónapja vannak együtt

2009. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj játszhatod azt hogy keresed a kifogásokat hogy miért ne menj oda, de ha nem mész oda akkor biztosan nem jöttök össze, tehát menj oda hozzá:) Szinte mindegy hogy miről beszélsz vele, csak ne legyen nagy csend, az emberi kommunikáció verbális(szavakkal történő) kommunikációja jóval kevesebb jelentőséggel bír mint a verbális, tehát ne aggódj, a tudatalattid úgy is tudatja vele a testbeszédedben hogy tetszik neked;)
2009. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mesélek neked, és érteni fogod sztem:)

Szóval. Volt egy lány akibe totál beleestem. Érdekes mert ált csak külső alapján nálam ez nem történik meg, de most megtörtént! Szóval felvettem msnre, és tökre izgultam h atyaég milesz, mit fogok mondani, mivan ha a hello, mizu után megakad a beszélgetés. Szerencsém volt, mert megnézett vipen és látta fenn a macsekomról a lépeket, és elkezdett arról beszélni, és utána már ment minden a maga útján. De eljött az idő h odamenjek hozzá a suliban. Iszonyatosan féltem, de tudtam h meg kell tennem. Hát odamentem, köszöntem neki, megkérdeztem miújság (tenném hozzá, h ekkor kb. már 2 hónapja dumáltunk minden nap 2-3órát msnen!!!). Ő elkezdett mesélni, h ilyen, meg olyan volt az órája, meg ilyenek, majd én is, és így szépen eldumáltuk a 20 perces szünetet, és nem akartuk abbahagyni. Asszem mindent elmond ha annyit mondok, h mind a ketten 20percet késtünk az óránkról.

Szóval ezzel annyit akarok mondani, h ne gondolkodj előre ezen. Odamész megkérded mizu vele, ő mond vmit, aztán te is, és elfog indulni a beszélgetés. nem kell ettől tartanod. tapasztalat:)

sok sikert.

aztán majd számolj be mivolt:)

2009. szept. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!