Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mikor csókolóztatok először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor csókolóztatok először?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és csak azt szeretném tudni, hogy ráérek még, vagy mar gáz... Szinte az összes osztálytársam csókolózott már, bár inkább az osztály ribijei... Nektek mikor volt az első?
2013. febr. 11. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen
2013. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen,a legelső barátommal.
2013. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14 evesen es borzalmas voltam, bena voltam es elrontottam az egeszet de az elso kis "szerelmemmel volt" aminek azert orultem olyan butasagot nem szabad gondolni, hogy e miatt valaki gaz, ha ugy erzed, hogy most kene akkor ne felj tole, de nem kell olyan nagy huhot cisnalni belole. Viszont nem tudom mas hogy van vele, vagy hogy mindenkinek elsore bena e vagy csak en voltam olyan remes,en azt mondom az elso csok olyannal legyen aki nem olyan fontos szamodra, mert en a miatt rontottam el az egesz kapcsolatot :)) Most mar nem banom de akkor haragudtam magamra nagyon. Azota belejottem nagyon is. Csak ugyesen. :)
2013. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

14, de még várhattam volna vele :) Szóval nem, nincs késő...

17L

2013. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 évesen.
2013. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek ;))

Akkor ezen nem rágódok tovább! xP

2013. febr. 11. 21:11
 17/17 anonim ***** válasza:

Még nem csókolóztam :(


20f

2013. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!