Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit szólna ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna ehhez az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Órákon egy csomószor néz, de van olyan, mikor egyáltalán rám se néz. Többször hozzám ért már, meg állandóan mondogatja a nevem. Rám mindig olyan aranyos arccal néz meg mintha a hangja is másmilyen lenne olyankor. De valamikor teljesen közömbös velem, mintha észre sem venne. Most nem tudom, hogy akkor miért csinálja ezeket ez a fiú. Szerintetek mit reagálna, ha egyik hétvégére elhívnám valahova? Facebookon üzenetben gondoltam, mert élőben keveset is szoktunk beszélgetni (neten még nem is beszéltünk), meg ilyenkor mindig el is pirulok, alig merek megszólalni.
2013. febr. 7. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ötlet, hívd el.
2013. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez aranyos...szóval mit is tudtunk meg....néha rád néz, néha meg nem....ja és tudja a neved :D Egy bimbózó kapcsolat szagát érzem épp? :D


Komolyra fordítva a szót, szerintem mielőtt elhívod, beszélgessetek, vagy lógjatok együtt a suliban :D

2013. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem, nyugodtan elhívhatod.

Több mint valószínű, hogy kedvel téged ezt onnan tudom, hogy én is fiú vagyok:).

Bár az elhívásnál egy kicsit megilyedhet:D

2013. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát valahogy úgy szeretném neki írni, hogy lenne-e kedve xy-kor eljönni velem oda.. ha nemet ír, akkor ciki lesz utána a suliban találkozni?
2013. febr. 7. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Randirahívás többnyire a pasik dolga és jobb személyesen min facebookon. Egyébként nem ciki az elutasítás után találkoznod vele.
2013. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit varj, soha nem art, ha a pasi kezdemenyez, foleg ha az osztalytarsad :) nem tudom hanyadikosok vagytok, de gondolom meg el kell "viseljetek" egymast a suliba egy par evig, akarhogy is tortennek a dolgok. Ket osztalytarsammal is voltam, de mikor vege lett, ne mondjam mennyi kedvem volt suliba menni.. :)
2013. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem jó kapcsolatban lenni, hidd el. Csak a baj lesz belőle.
2013. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Néz Téged. A neved mondogatja. Hozzád ér. A srác egy brutális állat! Gondolkozz már, Te lány! Már előre tervezi ahogy mélyen a szemedbe néz, lágyan kimondja a neved, miközben ujjait a nyakadon lévő selymes bőrre szorítja. Én határozottan javaslom, hogy hívd el valahová. Persze facebookon, az úgy szuper.. minek is adnánk az emberi kapcsolatok ápolására.
2013. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát ez rémfura!

én fiu vagyok,és rigtig ugyanezeket kezdeményezem egy elbűvölő lány felé.nem ismerjük mi egymást?

2013. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a fiúk már csak ienek :) felhívják magukra a figyelmet jeleket adnak h bejössz neki és aztán hopp egyszer csak közömbös lesz aztán még több jel h tényleg észrevedd h jóvagy nála aztán közömbösség :) szerintem jó ötlet volt h elhívtad legyél talpra esett és kicsit vagányabb azt szeretik a fiúk persze ne vidd túlzásba :) tudom én is fiú vagyok :D
2013. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!