Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Kicsi cici vagy nagy mell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kicsi cici vagy nagy mell?

Figyelt kérdés
Kicsi cici, de formás; nagy mell,de formás;szilikon; vagy ha a belső jó,akkor mindegy(vagy azért valamennyire számít)?? Érveket is írhattok, hogy miért azt írtad amit írtál! Kort is írhattok, de nem kötelező.:)

2013. febr. 3. 17:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
B/C kosár a megfelelő. De ha tetszik a kiszemelt összességében, akkor k*rvára nem érdekel. Szúnyogcsípés és tejcsárda kilőve.
2013. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Az igazat megvallva,nem sokat számít a mellek mérete.Persze esztétikailag előnyös,ha nagy,meg a formás.De a párkapcsolat szempontjából tökéletesen lényegtelen.

Sőt szex közben se számít,csak az előjátéknál egy keveset.Pár ott én nyak-váll párti vagyok.

Szóval felesleges izgulni a nőknek a méretek miatt,mert nem lényeges.

Ha a média nem nyomná le a torkotokon,és nem lenne tele celeb mocskokkal,akkor megint lényegtelen lenne az emberek szemében,ahogy régen.De ez olyan öreg duma,hogy bezzeg az én időmben...

Én úgy mondaném,hogy amikor tini voltam,mert ami óta felnőtt,ez a perverz,irracionális,szexközpontú világ,amiben élek.Mondjuk szerencsémre végig kapcsolatban voltam,de akkor is.

2013. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosnál kicsit nagyobb,kerek,formás és a bimbóudvar is arányos legyen.
2013. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 aszomszedneni ***** válasza:
általában az ilyen tenyérnyi formás, de ha szép a csaj összességében , akkor nem számít a mellmérete.
2013. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Én az egyik "oldalhoz" sem tartózok, lehet kicsi, közepes, nagy, csak szilikon ne legyen..... egy csajnak legyen, szép, kedves és szimpatikus arca, az ezerszer többet ér akárminél, és onnantól kezdve lehet alacsonyabb, magasabb, vékonyabb, húsosabb..., viszont hogy úgy jöjjek össze egy csajjal, (nem csak baráti szinten, papás-mamás tornaóra nélkül :)) nekem ahhoz kéne már-már szinte nem is e-világi érzés amitől tudnám hogy egyszerűen hozzátartozók.


23/f Bikaherceg Alias Bull Prince :)

2013. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
Kedvtől függ, csajtól. A lényeg hogy arányos legyen és passzoljanak az alkatrészek egymáshoz :D
2013. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Pici!
2013. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!De még azért írjatok!;)
2013. febr. 3. 20:30
 19/36 anonim ***** válasza:
Big ticc!
2013. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Kicsi.

Szilikont semmiképpen sem. Azon túl, hogy visszataszítóan természetellenes, egy életen át hordozza a problémaforrás lehetőségét.

2013. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!