Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség, hogyan jöjjek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, hogyan jöjjek rá hogy csak barátként kedvel vagy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Röviden van egy lány osztályból aki nagyon kedvel meg még nagyon titkolózik valószinüleg csak fél vagy arra vár hogy lépjek, nem tudom mert mikor mondtam neki hogy tetszik nekem akkor nem tudott mit reagálni és terelt. Megpróbáltam facebook-on is ráirni meg kérdezősködni...stb. de mindig 2értelmű választ kapok csak. A legjobb barátnője meg nem mond nekem semmit de azért látszik rajta hogy pozitív értelembe titkol valamit. Hogy tudhatnám meg hogy csak nagyonjó barátot lát bennem vagy többet? (Most jöttem ki kb 1hónapja egy majdnem hogy 2éves kapcsolatból szóval nem szokásom ilyen segíttséget kérni de most tényleg nem tudom hogy tudhatnám meg :s )
2013. febr. 3. 14:16
 1/4 anonim válasza:
Én a helyedben rákérdeznék vagy előtte kedvesebb lennék vele, beszélgetnék. :) 15/L
2013. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég kedves vagyok vele már mióta ismerem:D beszélgetésőb meg nem vagyok valami jó de mindent megszoktam tenni amit tudok :o Amúgy köszi :)
2013. febr. 3. 14:50
 3/4 anonim válasza:
Ez csak az én véleményem de nincs teljes fiú-lány barátság:) az egyik fél mindig többet érez... és szerintem tetszel neki, de lehet, hogy nem akar megbántani azzal, hogy rádmászik miután nem olyan régen szakítottál... szóval szerintem arról van szó, hogy tetszel neki.;)
2013. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Luci, nem is tudod mennyire örülök ezeknek a pozitív irányú válaszoknak:) amúgy fiu vagyok és 17éves szóval még nem vagyok nagyon othon ebbe ezért is köszi a válaszokt és a tiedet főként:)
2013. febr. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!