Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ti mennyire nézitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mennyire nézitek meg a lányok haját? Mennyire számít, hogy hosszú vagy rövid vagy festett, nem festett?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A hosszúság számít, az h festett e vagy sem az nem számít.
2013. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem magát a haját,hanem azt,ahogy kinéz tőle.
2013. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Minden fiúnak más az igénye valaki a rövidet szereti valaki a hosszút.Természetesen szerintem a fiúk nagyobb százaléka a hosszabb hajú lányokat kedvelik : D nem tudok rá magyarázatot adni miért de nekem is az jön be jobban de vannak kivételek :)...Az hogy festett vagy sem az már lényegtelen ha jól áll neki ;)
2013. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kimondottan az egyenes erős hajú csajokat szeretem:D Am az összhatás legyen jó. inkább félhosszú mint rövid.
2013. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne csicsogjon a zsirtol meg ne legyen rikító zöld.ha ezek nincsenek és nem 3 cm hosszu akkor már szóbajöhet.
2013. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé.
2013. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ARc után a legfontosabb. Rövid fiús frizurájú nő nagyon nem izgat, szóval ,vagy megnöveszti,vagy mehet a francba. Alap hogy hosszú hajú legyen.

Az is számít,hogy milyen, egyeneset szeretem. Frufrus lányok mindig is előnyben vannak nálam. Főleg ha fekete, agy sötétbarna hajú , olyan cicás arcuk van, ahhoz nagyon ütősen néz ki. Fekete smink hozzá és kész a macskanő!

FEstettben csak a barna és a fekete jön be.

Szőke nő az kb. minden150 edik jó, a többi unalmas.

Vörösök nem tetszenek, ha meg festett vörös, akkor elég mű kinézetele van, ha valami rém természetellenes hubbabubba frizuraszínt kreáltat magának.

2013. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tomark ***** válasza:

én a hosszú hajat szeretem, ami kb váll alattig ér, és a göndört nem bírom, agy legyen simán egyenes, de a vasalt is jó.

dús haju legyen szép arcu ne legyen olyan alacsony hogy a haja a földet érje oszt csá

2013. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!