Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adna nekem valaki tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adna nekem valaki tanácsot?

Figyelt kérdés

Alapszituáció: vonzódunk egymáshoz, vannak közös témák is, viszont mindketten kicsit zárkózottak vagyunk.

Első randi végén haza kísért, de nem csókolt meg, viszont abba maradtunk, hogy majd még megismételjük.

Másnap rám írt és ugyanúgy beszélgetünk. Nagyon szeretném ha lenne folytatás, nagyon bejön nekem, de ő még nem hozta fel, hogy mikor találkozzunk legközelebb.

Lehet hogy meggondolta magát? Kezdeményezzek én? Ha igen, hogyan?

Hálás lennék, ha értelmes válaszokat kapnék! :)

(17L)



2013. jan. 26. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak félős egy kicsit szerintem. Nyugodtan írj neki, hogy találkozni akarsz.
2013. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várj egy pár napot, lehet hogy megkeres. Ha nem, akkor érdeklődj te.
2013. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában én is, és még szerintem sokan mások, úgy szoktam csinálni, hogy randi után persze rád írok, beszélgetek veled, és egy olyan 2-3 nap után megint teszek egy próbát. Csupán azért, hogy ne tűnjünk nyomulósnak. De hidd el, ha már rád írt randi után, és beszélgettetek, akkor 1 vagy 2 nap és fog írni. Ha meg nem ír, de tartjátok a beszélgetést, akkor kb. 3 nap után te is rá kérdezhetsz, hogy van-e kedve elmenni valamerre.
2013. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fog írni helyett fogja írni, hogy menjetek valamerre*
2013. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el moziba.
2013. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! :)

Akkor várok még pár napot, utána ráírok én. Még tudnátok abban segíteni hogy mit írjak majd neki? :D

[bocsi hogy ilyen béna vagyok, még nincs sok tapasztalatom és ő most nagyon tetszik, nem akarom elszúrni!]

2013. jan. 26. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
írd meg neki, nagyon jól érezted magad múltkor és szeretnéd újra átélni a dolgot vele.
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm!
2013. jan. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!