Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek jó pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó pasi?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nők észrevegyenek, érdeklődjenek, tetszek neki.


Lehet egyszerűnek, primitívnek tűnik a kérdés, mégse az. Komolyan kérdezem. Ma milyen a jó férfi?



2013. jan. 26. 14:47
1 2
 11/18 anonim válasza:
33%
#3-as te esküszöm hülye vagy..! Akik olyan férfit keresnek mint amilyet te körülírtál, senki nem keres olyan lányokat, csak esetleg az ilyen analfabéták mint te.. Egy értelmes lány nem azért fog valakit választani mert ki van gyúrva (haha), a gyúrást amúgy is gáznak tartom :-D üresfejű, bunkó parasztok, akinek az apukájuknak sok pénze van. Visszatérve egy okos lány azért szeret valakit, mert viszonozzák az érzéseit. Kérdező én is az előttem szólókhoz tudok csatlakozni. Ha olyat keresel aki csak egy éjszakára akkor tedd amit az a segg 3as válaszoló írt. Ha többet szeretnél legyél ápolt, kicsit művelt, bizonyíts és szeress!
2013. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
32%
Btw, a 'kigyúrtak' ki sem tudják törülni.. Még jó, hogy az anyukájukkal laknak és tudnak szólni, ha kész vannak :)
2013. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

1) Normális ember nem kérdez ilyet.

2) Komolyan kérdezed? Ez vicc!

3) Ha ilyet kérdezned kell, akkor nálad nagyon éghet a ház.

4) És soha de soha nem leszel jó pasi!

2013. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
13. válaszoló akkora tapló vagy,hogy seprűvel bas.ználak tarkón
2014. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
67%
Legyen jo cipod,oltozkodj jol (ne buz*san).Legyen jo hajad.Probalj meg valamivel erdekes lenni.Gyakorold a beszeded.Ne beszelj gyorsan hanem erthetoen.Akar egy jo ora...Es a kezed mindig legyen rendben.Az mutatja ki hogy mennyire apolt vagy.A fogaidra probalj vigyazni es legyel mindig apolt ne legyen zsiros a hajad es a leg fontosabb hogy szeresd magad mert ha te nem szereted magad akor mastol se vard el hogy szeresen!
2014. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem 14évesen de legyél udvarias vicces kedves külsőleg nem tudsz mindenkinek tetszeni a nők nem is igazán ez alapján választanak
2017. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem adnia magára,intelligensnek kell lennie.
2019. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta?
2022. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!