Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kávézóban hogy lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávézóban hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

A minap, hétköznap este beültem sörözni az egyik barátommal egy kis kávézóba. Rajtunk kívül csak 2 csaj ült a mellettünk lévő asztalnál, az egyik nagyon tetszett, egyszer-kétszer összepillantottunk, de ennyi.

Semmi extra, de fogtam egy öngyújtót, és az asztalon lévő gyertyát szépen lassan meggyújtottam, majd belehelyeztem a gyertyatartóba. A barátom azt mondta, hogy a csaj (aki nekem tetszett) végig nézte, hogy mit csinálok. Ennyi, utána elmentek a lányok, mi maradtunk. Hogy lehetett volna elkezdeni ismerkedni?



2013. jan. 23. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb nézz mélyen a szemébe és kérdezd meg nem iszik-e veled egy rozé fröccsöt.
2013. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Felgyújtod az asztalt és mikor elkezditek oltani együtt tüzet jót lehet beszélgetni a piromániás betegségedről.:D
2013. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 first blood ***** válasza:
53%
ha úgy is csak ti voltatok ott, akkor elő kaphattad volna a bránert és jól arcon csapkodhattad volna vele, nálam ez mindig bevált
2013. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legközeleb menj el az azstaluk mellet és ejts a kiszemelt elé egy szalvétát amire ezt irtad:

"szeretnél velem randizni? Ha igen mosolyogj, ha nem akkor dobj egy hátraszaltót"

kicsi a hibalehetöség eddig kétszer probáltam mindkettönél bejött de aztán csak barátok maradtunk, mert én sem gondotlam komoylan hogy randira hivjam, csak adott volt a lehetőség, és jolesik néha hülyének lenni :)

2013. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb küldj egy pincérrel a csaj asztalához egy italt és üzend meg, hogy te küldted és, hogy szívesen megismernéd és,hogy vársz a válaszára.


Klasszikus, de én ettől biztos hátast dobnék, jó értelemben. :D

2013. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerüen kérdezd meg a tarifát ha rádmosolyog.
2013. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

5


Én meg nem. Ha egy vadidegen italt küldene, tuti az arcába borítanám.

2013. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kevered a szezont a fazonnal. Kávézóban sörözni...
2013. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 first blood ***** válasza:
mutasd meg neki a 85ös paladinodat WOW-ban attól tuti nedves lesz
2013. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
d
2013. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!