Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet tetszem neki? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tetszem neki? Vagy én vagyok nyomulós?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác a suliból. Nem vagyok valami bátor, ezért bejelöltem facebookon, vissza is igazolt. Írtam neki chaten, és ott elég gyakran beszélünk. De mindig én írok neki. Olyankor kedves, humoros, jókat lehet vele hülyülni. Megkérdeztem hogy baj-e ha írok neki, azt mondta nem. Meg tényleg legtöbbször 1 órát is beszélünk, és úgy csinál mintha kedvelne. De találkát nem akar meg semmi ilyesmit...
2013. jan. 22. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor nem akar tőled semmit
2013. jan. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt mondtad a suliból. akkor ott összefuttok néhanapján,nem? akkor hogy viselkedik?
2013. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!