Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő (hány randi) után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő (hány randi) után legyen az 1. kézfogás,1. csók,1. szex?

Figyelt kérdés

nem az a rögtön ágybaugrok tipus vagyok.mit gondoltok ?

17/f


2013. jan. 22. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor jónak érzed/érzitek az időzítést.
2013. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak spontán. :) Nincs kőbe vésve, de a szexszel várjatok még.
2013. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az, szóval nálam nagyjából:

1. randin mehet a kézfogás..2. 3. randin csók, 2-3 hónap, szex:)

21l

2013. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 laci911 ***** válasza:
Jaj nincs kőbe vésve semmi ha megkivânjàtok egymàst akàr màsodik randin is lehet.....csak a begyôpesedett nő ,férfi nem mondja ki azt amit akar ha neked nagyon teccik a làny bizony el kell mondani ha olyan nővel akar lenni aki nem tud tenni semmit ,hogy te boldog legyél akkor hagyd ott....persze ha megkapod amit akarsz akkor neked is tenni kell.
2013. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában ezt azért elég egyértelműen megérzi az ember. Ha közeledik a leányzó, akkor akár az első randinál kezdeményezhetsz kézfogást, csókot. Vagy hagyni fogja magát, vagy pedig apró de egyértelmű jelzést ad, elhúzza a fejét, kezét, gyengéden. De ezen ne akadj ki, ne legyél szomorú, valaki direkt azért csinálja, hogy ne tűnjön könnyen kaphatónak.


A lényeg, hogy ne legyél erőszakos, hamarkodott, de félre ne érts, ez nem jelenti a félénkséget.


Ha az első randin nem történt semmi, utána sincs veszve minden, várj pár napot, ne kevesét, és ne is sokat, olyan 3 napot, utána vedd fel vele megint a kapcsolatot, hívd el megint valahova, második randira. Ha találkozik veled, akkor az jelzés, egy olyan fél siker, itt már azért magabiztosabban próbáld meg egy kicsit jobban "nyomulni". Ha megint húzódzkodik, akkor kérdezz rá, próbáld meg megtudni mit akar. Ha második randin se történik semmi, akkor már olyan ambivalens érzéseid lesznek, hogy inkább és jobb is hagyni.


A szexre rátérve. Ha párkapcsolatra keresel egy lányt (és még nem vagytok együtt), akkor ne siettesd el, mert ha hamar lefeküdtök, akkor tapasztalatból mondom, hogy nagyon nehezen lesz utána (tartós/igazi) kapcsolat.

2013. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, amúgy egyetértek a 4-essel, én csak úgy általánosan írtam le magamra nézve, de ez tényleg nincs kőbe vésve, ahogy alakul:)
2013. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én ugy gondolom h az 1 kézfogás az 1.-2. randin,csók a 2.-3. randin,a szex sztem...nah azzal vagyok a legtanácstalanabb.az a lány akivel ismerkedem nagyon tetszik,és sztem a kapcsolat minosége fogja eldönteni.mindenesetre ha nagyon jol alakulnak a dolgok,akkor fél év.
2013. jan. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!