Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetek össze év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almaa kérdése:

Hogyan jöhetek össze év elején egy ujonnan érkezett lánnyal a suliba? Lent további info

Figyelt kérdés
sziasztok! gondolom mindenkinek ismerős, amikor szeptemberben a középiskolába uj 9.es fiklányok jönnek...nos a lányok már nem is olyan rosszak ebbena korban^^...nem azért kérem a segítségeteket mert hogy nicns tapasztalat, csak most szeretnék barátnőt is...szóval segítsetek légyszives...mia legjobb ismerkedési lehetőség majdnem vad idegenekkel szemben? legjobb dumák legjobb helyszín esetleg egy első "találkozásra" légyszives értelmes válaszokkal segítsetek ki
2009. aug. 30. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

gondolom az jó lehetne ,ha oda mész hozá és megkérdezed ,h segitsél-e neki a ...termet megkeresni ^^

...

2009. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha közvetlenül nem akarsz hozzá odamenni megismerkedni, beszélgetni, esetleg vkin keresztül bekapcsolódhatnál egy társaságba amibe ő is beletartozik.. és így tudsz vele "véletlen" elkezdeni dumálni.. :) most hirtelen ez jutott eszembe..
2009. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. kommentelő:és honnan tudjam hogy mikor keres termet?:D mert ha nem épp termet keres és megkérdezem akkor az kicsit nyomulós a mai lányok nem szeretik..
2009. aug. 30. 21:50
 4/8 A kérdező kommentje:
naés ha a barátnői van ugyebár az külön szituáció..olyankor mi a helyes teendő ha nincs más lehetőség csak ha bnőkkel van?
2009. aug. 30. 21:51
 5/8 anonim válasza:
100%

Itt az én tanácsom: haverkodj össze vmelyik fiúval az osztályból(velük könnyebb), járj le minél gyakrabban, így bekerülsz a "csoportjukba", és már csak az alkalomra kell várni hogy beszélgethess a lánnyal.

16/F

2009. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
vagy csak dzsállozz oda rajosan és mondd h. :" hé cica van barátod?"
2009. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként marha könnyű dolgod van, mert a legtöbb csajnak alapból bejönnek az 1-2 évvel idősebb fiúk. Nem igazán tudod elrontani ezt az előnyt. 9.-es F
2009. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22.27-es : Ez szerintem nem jó taktika, mert még így év elején a lány-fiú csoport kicsit külön van az új osztályokban, így hiába haverkodsz össze egy sráccal, nem valószinű hogy egy lány is odamenjem.. Nálunk most ezt csinálja egy 10.-es (akivel msn-eztem is néha) de rám se néz mikor bejön a terembe, hát ez szarul esik :S Mindegy : D

Amugy szerintem az jó, ha mondjuk látod hogy kijön a termükből X tanár, odamész hozzá, hogy titeket is ő tanít? ...És elkezdesz mesélni valami sztorit. Legalábbis ez nekem tetszene : )


egy 9.-es lány : )

2009. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!