Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap mozi csajommal. De mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap mozi csajommal. De mit szabad a moziba csinálni?

Figyelt kérdés

sziasztok!:D

16 éves fiú vagyok barátnőm most lesz 16:)

7 hónapja együtt vagyunk.

most megyek vele másodjára moziba, de én utálok moziba menni:/ csak azért mert az olyan snassz szerintem, hogy nézzük a filmet és nem csinálunk semmit. közös filmezést NEM engednek a szülei.. (ebbe ne is mennyünk bele)

szóval rávett, hogy elmenjünk. romantikus vígjáték lesz de nem tudom hogy hogy érjek hozzá esetleg smároljak e vele vagy hasonlók. gondoltam arra, hogy úgy végig nézni, hogy az ölembe ül:D de szerintem azért megszólnak..

kérlek segítsetek mert fontos:)


2013. jan. 19. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szabad a filmet nézni. Azzal nem sértetek meg senkit :)


Egyébként fog meg a kezét, esetleg át is karolhatod, stb... a többi meg jön, hogy ha látod mit akar.

2013. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

7 honapja együtt vagytok és elrángat oylan helyre ahova nem szeretsz menni.... gyönyörü.. pláne romantiokus vigjátékra... marhára ismerhet.

öledbe ülhet ha leghátra ültök, mások elött igy ülni parasztság.de még smárolni is. engem nagyon zavarna hogy azt kelljen bámulnom magam elött...

normális ember filmet nézni megy, amugyis smárolni ingyen is lehet mi értelme pénzt kiadni hogy ne is nézzétek a filmet? ha az én pasim probálkozna be moziban tuti elküldeném a busba... én a filmért megyek nem romantikázni. de ti tudjátok.

2013. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem köszi;) azon az első mozizáson nem volt semmi csak néztük:/ és ez szar volt és nem szeretném, hogy megismétlődjön :)
2013. jan. 19. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csendben vagytok és hátul ültök akkor bármit lehet. Smároljatok, nyugodtan az öledbe ülhet, ujjazd meg, ő vegye elő neked szopjon le, utána bele is ülhet ha olyan cuccban van. Sok mindent lehet ott csinálni :) Utána versenyezhettek hogy ki emlékszik jobban a filmre.
2013. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ülnek melletted, mögötted akkor ne csinálj semmit, mert illetlenség. Ciki helyzetbe kerültök, ha valaki rátok szól, márpedig én sem állnám meg szó nélkül, ha előttem cserélnének nyálat.
2013. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Moziban??? Hát kisfiam, mit szabad egy moziban??? Szted mit?? Na?? Hát filmet nézni!!!!!!!!!!!

Odasz.rni meg kiheréltetni magad nem szabad, azt máshol!!

2013. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor a Mammutba menjetek. Ott a hátsó sorban kanapék vannak nem székek. Természetesen nem kihúzhatós, csak ülni lehet rajta és FILMET NÉZNI! :) De ott kényelmesen összetudtok bújni. :)
2013. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Végignézni a filmet
2021. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!