Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg srácok! Mit tehetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Mit tehetek, hogy ne alakuljon ki ilyen helyzet? Ismerkedéskor, randin? .

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok. Amióta az eszemet tudom, fixen a nálam kb. 5 évvel idősebb srácok jönnek be. Heteros vagyok, úgy is viselkedem, de ettől függetlenül van a lelkemnek egy nőies oldala. Talán ezért a tartós, testi-lelki szerelmet keresem. Viszont utálom, ha a pár évvel idősebb srácok a korkülönbség és emiatt a lelki lágyabb vonás miatt máris „kislány ként” kezdenek el bánni velem, és ők akarnak (talán tudattalanul) „A Fiúvá” a kapcsolatban. Nagyon kellemetlenül érzem magam ilyenkor, mert én is PASI vagyok. Szerintem ráadásul aktív beállítottságú az ágyban is, bár még nem tudom.) Mit tehetek, hogy ne alakuljon ki ilyen helyzet? Ismerkedéskor, randin?
2013. jan. 17. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb meleg pasik általában "kislányként" kezelik a fiatalabb srácokat.

Szerintem olyan sráccal próbálj ismerkedni, randizni, aki hozzád hasonló, tartós, testi-lelki szerelemre épülő kapcsolatot keres!

Amúgy én is ilyen vagyok, szeretem a romantikát, érzelmeket, a korkülönbséget már annyira nem, bár +-5 év még belefér. Én is tartós, érzelmekre épülő kapcsolatot keresek, remélem hogy egyszer találok is!


26/F

(meleg)

2013. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyertek össze egymással!!! :D
2013. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pasika007 válasza:

Nem tudom, szerencsére ilyen esetem még nem volt, pedig az idősebb srácokat,pasikat(max 35) kedvelem 23 éves korom létére, de egy kapcsolatban mindkét félnek egyenlőnek kell lennie, attól mert ki mi az ágyban!

És érzelmi túlfűtöttségtől se függ, hogy kivel hogy kell bánni!

Az én szerepem nem mutatja vissza a viselkedésem, se fordítva, hogy épp melyik szereplő vagyok.


Ő csak azt akarja ezzel kimutatni, hogy ő az úr a háznál és rajta van a nadrág...

De ezzel nem tudsz mit tenni...aki ilyen az ilyen is marad majd, és hozzá kell alkalmazkodni!


Sok sikert nektek!

2013. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!