Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vagodjak be apam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagodjak be apam baratjanal? Mit tegyek, hogy felkeltsem a figyelmet es ne ugy gondoljon ram h, , apuka kislanya''?

Figyelt kérdés
Tobb honapja tetszik egy pasi, en 19 vagyok, o kb 26 es eleg joban van apammal, gyakran talalkoznak (kozos hobby). Mit tegyek, hogy eszre vegyen? Mindig ugy erzem ugy tekint ram mint a ,,haverja'' lanyara nem pedig mint a csajra akivel flortolhetne, randizhatna. Pedig en mindent bevallalnek a kedveert akarmilyen orultseget is, pedig amugy rendes jo lany szoktam lenni de mar ha csak ragondolok nedves leszek. Mikor neha nagy ritkan ugy esik, hogy kettesbe maradok vele aranyos meg probal beszelgetni de mintha egy kepzeletbeli korlat visszatartana, hogy maskepp viszonyuljon hozzam. Nagyon szeretnem, hogy valami izgi tortenjen velunk, nagyon akarom es kivanom ot!

2013. jan. 16. 21:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igazad van 10-es es koszonom szepen :D
2013. jan. 16. 22:13
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele mindenkinek a helyzetébe :)

Nem tudom apukád hány éves lehet, de biztos egy jó felfogású ürge lehet, csípi a 26 éves barátját!

Apád helyzetébe, ha belegondolsz félt Téged a kicsi lánya vagy! Viszont, ha akármi is lenne az ő viszonyuk is megváltozna. Erősebb vagy gyengébb lenne. Tegyük fel összejöttök majd szakítotok apád melléd áll oda a barátja. Vagy senki mellé nem áll és ugyanaz megy tovább. Gondold a srác helyzetébe magad. Még, ha tetszel is neki sem biztos, hogy kezdene veled apád miatt. Viszont, ha kezdene ugyanaz amit leírtam előbb. Annyi változat lehet. Esetleg valamit látna benned ez a srác azt te már megláttad volna rajta, hogy bejössz neki. Az ember nem igazán tudja titkon tartani, hogy tetszik valaki neki, mert a szem az arc meg minden elárulja. Nagyon rá vagy indulva, tesztelgesd lehetőleg ne úgy, hogy apád is észre vegye! Meg kell tudni tetszel-e neki!!!!!

2013. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mutass meg magadból valamit, ha tudod hogy pont ott van, menny le valami lengébe, aztán tegyél úgy mintha nem is tudtál volna róla, és mosolyogj rá, majd szégyenlősen menny vissza és öltözz fel.. :D Legalább látott belőled valamit és ha tetszel neki akaratlanul is elkalandozhattak a gondolatai ;)) És ez után aza dolgod, hogy ne hagyd hogy ezeket elsöprögesse, hanem menny vissza le, és mivel az előbb szégyenlős lánynak tűntél, most legyél inkább nő, kérdezd kér e kávét, mosolyogj sokat, harapdáld a szádat, menny el mellette, érintsd meg a karját, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga :) Ez után csak beszélj vele egy keveset, majd mosolyogj és menny vissza a szobádba és imátkozz :D :D :D Ha tetszel neki ezek az apró dolgok biztos hogy a szemében nem lesznek olyan apróak, és elgondolkodik. Azzal pedig, hogyha meg is teszi de mégse lép, akkor az azért van, mert talán túlságosan tiszteli Édesapádat ahhoz, hogy kikezdjen a lányával. Ami érthető. Gondolj csak bele, hogy talán összejöttök. Aztán Jó minden, majd szakítotok, te sírsz Apád ezt látja, és megromolhat a viszonyuk miattad.. Megéri?
2013. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket.

Apukáddal milyen a viszonyod? Mert ha jó, én tuti vele próbálnám megbeszélni, hogy "figyi apa, szerinted van esélyem a haverodnál? Nem segítenél összejönni vel?"

Aztán a végén kiderül, hogy a hevr is állandóan rólad áradozik apádnak:P

2013. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!