Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen bókok esnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen bókok esnek nektek a legjobban? Bókolás közben megsimogatják az arcotokat/hajatokat aztán érzékien megcsókolnak az romantikus tud lenni vagy tapló?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy tegyem meg az első csókot, persze mindenki azt mondja majd jön magától de félek nem fog! csókolóztam már nem arról van szó de ez a lány most más... vele nem akarok elrontani semmit, minden porcikáját imádom!

17f


2013. jan. 13. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell túl aggodni mert pont azért fog hülyémn kijönni, de akkor sincs még veszve semmi, nem egy suta első csókon múlik egy kapcsolat ha tényleg érdekled. Szerintem nem kell semmi taktika csak tedd meg ha van rá lehetőség.
2013. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezek jók amiket mondtál :D de a legegyszerűbb megfogod a kezét magadhoz húzod , az egyik kezed az arcára a másik kezed a derekára teszed és megcsókolod :D ilyen egyszerű :D
2013. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!